Simulator Homoseksual

GayPornGames.tv

Simulator Homoseksual-Njeriu Në Përvojën E Njeriut

Nëse keni një gjë për veprimin e njeriut në njeri, tani mund ta shijoni atë në një mënyrë më interaktive me veprimin Në Simulator Homoseksual. Ky koleksion vjen me aq shumë veprim sa do të keni një mënyrë orgazme para se të përfundoni lojën. Por ju do të merrni përsëri në atë, sepse ju me të vërtetë duan të përjetojnë gameplay. Po vjen me skenarë të ndryshëm dhe me kaq shumë akte seksuale të këqija që të gjitha fantazitë tuaja do të jenë të kënaqur dhe ju do të mësoni disa gjëra të reja. Le të hedhim një vështrim më të afërt Në Imituesin Homoseksual.

Gameplay Simulator Homoseksual

Gameplay Në Simulator Homoseksual është shumë e drejtë përpara. Nuk ka komplot të qëndrueshëm sepse zhvilluesit donin të përqendroheshin më shumë në veprimin e çuditshëm sesa në histori. Pra, kjo lojë vjen e mbushur me skena seksi, dhe shumëllojshmëria e kinks është mbresëlënëse. Ka binjakë që tërbohen nga burra të mëdhenj, ka futbollistë që kalojnë një kohë të mirë në dhomën e zhveshjes pas një trajnimi, madje edhe disa personazhe të famshëm anime që shkelin në botën yaoi. Seksi është i pabesueshëm. Të gjitha veprimet e këqija që dëshironi të përjetoni janë përshkruar këtu. Blowjobs, por ndyrë, dhe madje edhe disa këmbët luajnë mund të jenë të gëzuar në lojë. Dhe ka shumë sperma kudo. Loja vjen me facials dhe luajnë sperma që do t'ju bëjë epsh për personazhet. Unë gjithashtu si të gjitha moaning dhe grunting në lojë, sepse ajo shton kinkiness. Në shumicën e skenave, ka një atmosferë dom/sub, dhe ju do të dini qartë se kush është maja dhe kush është fundi. Por nuk ka skena loje me personazhe të gjithanshëm.

Personazhet dhe Dizajni

Simulator Homoseksual gjithashtu bën përshtypje përmes personazheve që përmban në veprim. Loja mund të bjerë në kategorinë hentai, sepse të gjithë personazhet janë të frymëzuar nga bota anime. Në fakt, ata madje shfaqin disa personazhe të famshëm anime. Pra, nëse jeni në djem anime muskulorë, atëherë do të jeni të kënaqur me trupat që do të shijoni në këtë lojë. Të gjithë djemtë kanë abs dhe krahë të mëdhenj, gjoks të gjerë dhe dicks masive. Disa prej tyre kanë pubes mbi dong e tyre, dhe disa të tjerë janë të rruhet plotësisht. Gomarët janë të ngushtë dhe fytyrat janë të lezetshme. Më pëlqen që ju mund ta tregoni duke parë fytyrën e një personazhi nëse ai është një majë e një fundi. Personazhet e poshtme janë më femërore, ndërsa majat janë burrërore. Personazhet nuk janë realistë, pasi duken si djem anime, por mënyra se si lëvizin i bën ata të duken të vërtetë. Ata kanë shprehje të fytyrës që janë në përputhje me gjërat që kalojnë dhe madje kanë reagime të sakta kur marrin orgazëm. Edhe pse efektet zanore të seksit janë kaq të këndshme në lojë, personazhet nuk shprehen gjatë dhe nuk kanë shumë dialog. Por mendoj se kjo pritet nga një lojë që përqendrohet më shumë në veprimin pornografik sesa në histori. Të gjitha në të gjitha, një titull i shkëlqyer gay sex lojë që ju duhet të provoni.

Review Pros

  • I Çuditshëm Gay Seks
  • Personazhe Të Pashëm
  • Grafika E Stilit Anime

Rishikimi Cons

  • Nuk Ka Karaktere Ariu

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me SimulatorHomoseksual

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito SimulatorHomoseksual