Simulator Seksi

sexsimulator.tv

Simulator Seksi – Simulon Fantazitë Tuaja

Shumicën e kohës, kur po flasim për një imitues seksi, ne marrim babes në veprim pa temë. Por këtë herë është ndryshe. Jo vetëm që ju merrni për të simuluar seksin, ju gjithashtu merrni për të simuluar fantazitë. Ju do të krijoni karakterin ashtu si ju pëlqen në këtë lojë. Ju gjithashtu do të krijoni fantazinë tuaj. Dhe vjen me personalizimin gjinor. Ju mund të zgjidhni kush fucks kush, dhe pastaj zgjidhni në të cilën vendosjen veprimi zhvillohet. Ka edhe personazhe të famshëm që mund të zgjidhni të qij në këtë koleksion. Dhe gameplay seksi është jashtë kësaj bote. Të gjitha fantazitë që ju mund të keni janë gati për të ardhur e vërtetë në grafikë të shkëlqyer dhe fizikës mahnitshme lojë. Unë kam parë disa simulatorë të tjerë seksi që kur shkruaj komente, dhe kjo mund të jetë më e mira që kam luajtur deri më tani. Unë jam i sigurt se një herë ju do të goditur të luajë, pasi ju keni mbaruar customizing fantazi tuaj, ju do të bien dakord me mua. Dhe unë jam gjithashtu i sigurt se kjo lojë do të jetë addictive dhe të ju jap një orgazmë në më pak se 5 minuta. Le të flasim më shumë pse kjo lojë është kaq e mirë në këtë përmbledhje Të Mëposhtme Të Simulatorit Të Seksit.

Personalizimi

Një nga tiparet më të mira të kësaj loje, të cilën nuk e kam parë në kaq shumë lojëra të tjera, dhe veçanërisht në këtë nivel grafikësh dhe kompleksiteti, është pjesa e personalizimit. Dhe unë nuk jam duke folur për personalizimin e karakterit në mënyrën klasike, në të cilën ju merrni për të zgjedhur madhësinë e boobs dhe gomarët e babes ju jeni gati për të qij. Unë po flas për personalizimin se kush është i ndyrë kush. Ju mund të zgjidhni të keni një fantazi vajzë djalë, një simulim seksi lezbike, por edhe një fantazi seksi shemale në këtë lojë. Dhe babes gjithashtu mund të personalizohet për të duken si adoleshencë, MILFs dhe madje edhe maturohet. Megjithatë, nuk ka aq shumë personalizim për personazhet e tjerë. Burri është një djalë i madh me muskuj dhe një karin e madh, dhe karakteri shemale është busty me një kar të bukur dhe një gomar të bukur. Ju mund të shkoni për njeriun apo tranny seks dhe tranny vs tranny, por nuk ka tranny në njeri seks në të cilën shemale do të dështoj tip. Nuk e di pse lojërat nuk e përfshijnë kaq shumë këtë mundësi. Pasi të keni zgjedhur personazhet, mund të zgjidhni edhe cilësimin. Ju mund ta bëni fantazinë tuaj të ndodhë në një plazh, në një klub nate, në një birucë seksi, apo edhe në një anije hapësinore, por gjithashtu mund të shkoni për vendosjen klasike të dhomës së gjumit.

Seksi Që Do Të Bëni

Në këtë lojë, ju do të luajë si karakter mashkull dhe më të veprimit do të kapet nga POV. Kjo do ta bëjë përvojën më gjithëpërfshirëse. Por ju do të keni mundësi për të ndryshuar këndin e kamerës, që do të thotë se ju do të shihni babes nga të gjitha anët dhe të gëzojnë të gjitha format e saj dhe mënyrën tits saj dhe gomar janë kërcim. Në fantazitë lezbike dhe femërore, ju do ta shihni veprimin nga një këndvështrim më panoramik. Dhe seksi përmban të gjitha llojet e kinks. Ka pidhi ndyrë, ka anal, dhe shumë deepthroat me tinguj gagging. Loja gjithashtu përmban handjobs dhe titty ndyrë, por edhe pidhi hahet dhe ass adhurimi. Më pëlqen që lojërat kanë filluar të vënë skena ass shuplaka në veprim. Por ka më shumë sesa thjesht seks. Ka edhe lojë lodër, rrip në seks, ka chocking, spanking dhe shuplaka. Dhe as mos më filloni në cumshots dhe cumplay. Nëse ju rezistojnë nuk cumming deri në fund të fantazisë, ju me siguri do të shpërthejnë kur ju do të shihni këto babes ëmbël mbuluar në sperma. Grafika e lojës gjithashtu ndihmon në ngritjen e eksitimit në pantallonat tuaja, dhe ne do të flasim më shumë për këtë në paragrafin vijues.

Grafika Më E Fundit Në Lojërat E Shfletuesit

Kur do të shihni grafikat e lojës Simulator Seksi, do të mendoni se është vetëm një animacion që luan në ekran. Unë nuk dua të oversell këtë lojë, por grafika janë të ngjashme me ato në Overwatch. Në fakt, unë mendoj se shumë aspekte të dizajnit, grafikës dhe fizikës janë frymëzuar nga loja e famshme Blizzard. Vëmendja ndaj detajeve është e pakrahasueshme. Ju mund të shihni lloje individuale të flokëve në babes, ju mund të shihni gunga të lëkurës në areolas e tyre, pussies e tyre janë të lagura, dhe kur ju merrni karin tuaj nga gomarët e tyre, unazat mbeten gapped. Ka kaq shumë karakteristika të tjera që e bëjnë përvojën të duket realiste. Unë gjithashtu e dua punën që ata vënë në shprehjet e fytyrës së babes. Kur ju do të shtyjë kar tuaj në një zogth dhe ajo do të fillojë tolling sytë e saj si inç depërtojnë saj, ju do të ndjehen si ju jeni të ndyrë një vajzë e vërtetë. Dhe le të flasim edhe për tingujt. Edhe pse nuk ka dialog me zë, ka mjaft efekt të tingullit seksual për ta bërë gjithçka të mahnitshme. Gagging gjatë deepthroat, tingujt e lagur pidhi dhe shumë moans nxehtë dhe britmat do të kënaq veshët tuaj.

Gati Për Seks Virtual?

Gjëja që do ta bënte më realiste të gjithë këtë përvojë lojrash Në Simulator Seksi do të ishte një OPSION VR në të cilin mund ta shijoni me një KUFJE VR të ndezur. por nëse fikni dritat, luani lojën në një ekran të shkëlqyeshëm dhe gjithashtu vishni kufje, do të zhyteni në veprim dhe do të keni një përvojë kaq të mirë sesa nëse do ta luanit në telefonin tuaj. Loja funksionon në telefonin ose tabletin tuaj, por ashtu si filmat E Scorsese nuk janë bërë për t'u shikuar në telefonin tuaj, kjo lojë nuk është bërë për t'u luajtur në celular. Kjo është këshilla ime, ju e luani atë siç dëshironi. Sidomos pasi funksionon në çdo pajisje dhe çdo shfletues. Freeshtë falas për të luajtur dhe nuk ju duhet as një llogari. Thjesht futuni në lidhjen tonë dhe shijoni përvojën përfundimtare të lojrave për të rritur në shfletuesin tuaj.

Review Pros

  • Lojë Seksi E Çuditshme
  • Grafika E Gjeneratës Tjetër
  • Lezbike Dhe Shemale Gameplay

Rishikimi Cons

  • Nuk Vjen NË VR

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me SimulatorSeksi

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito SimulatorSeksi