World of Whore Craft

worldofwhorecraft.tv

Bota E Whoreecraft-Është Uau, por Keq!

Edhe pse nuk është një lojë që vjen nga Blizzard, sigurisht që duket si e tillë. Bota E Whoreecraft është një lojë mbresëlënëse porno. Duket aq shumë si origjinali sa që edhe lojtarët më të zjarrtë vështirë se do të bëjnë ndryshimin. Ka kaq shumë karaktere të përfshira në veprimin e kësaj loje, dhe kinks ju do të merrni për të përjetuar në mënyra interaktive me siguri do të ju lutem të gjitha ato fantazitë që lulëzoi në mendjen tuaj keq duke luajtur ditët dhe netët quests dhe bastisjet e fenomenit WoW. Ka vetëm disa lojëra që mund të rrisin cilësinë e kësaj parodie xxx. Unë kam qenë duke shijuar veprimin ngërç të këtij titulli dhe unë jam këtu për të ju tregojnë të gjitha në lidhje me të.

Skenat E Seksit Në Botën E Whoreecraft

Bota E Kurvërisë nuk po ndjek një komplot të caktuar. Krijuesit kanë hedhur poshtë komplotin në mënyrë që ata të mund të përfshijnë sa më shumë skena seksi, me çiftimin e të gjitha llojeve të personazheve. Ekzistojnë tre kategori të skenave seksuale në këtë lojë. Ju merrni skenat erotike të seksit, në të cilat seksi është i një natyre më sensuale, që do të thotë shumë momente masturbimi solo me të gjithë personazhet e nxehtë femra, dhe aventurat seksuale lezbike. Pas kësaj, pak naughtier, ne kemi skena hardcore, që zakonisht do të thotë skena seksi djalë/vajzë, në të cilat njerëzit po godasin kukudhët e natës dhe madje edhe trolls që kangjella vajza njerëzore. Dhe së fundmi, janë skenat ekstreme të seksit. Këto janë të rezervuara PËR threesomes MMF me depërtimit të dyfishtë, dhe madje edhe një zhurmë bandës në të cilën një kukudh gjaku është i rrethuar nga cocks vështirë të cilat janë duke i dhënë asaj një bukkake masiv. Në thelb, loja është duke përfshirë të gjitha kategoritë e këqija të pornografisë dhe kinks që zakonisht shikoni në faqen tuaj të preferuar pornografike, por këtë herë, në vend të yjeve tuaj të preferuar pornografikë, ju merrni për të shijuar karaktere World of Warcraft.

Grafika Që Përputhen

Sa herë që shqyrtoj një parodi të lojërave pornografike, gjëja e parë që shikoj është grafika. Unë jam i interesuar të shoh nëse personazhet nga parodia po duken si ato në lirimin origjinal. Dhe Në rastin E World of Whoreecraft, jo vetëm që personazhet duken pothuajse saktësisht si Ato Në WoW, por edhe elementët shtesë përputhen. Sfondet në të cilat zhvillohet veprimi janë të njëjta dhe madje edhe menuja e lojës është e ngjashme. Aq sa edhe efekti i zërit që bën klikimi në një buton është i njëjtë si në lojën origjinale. Nuk e di se si kjo lojë nuk u mbyll Nga Blizzard për kopjimin e grafikëve dhe personazheve. Dhe ajo që është edhe më e freskët është fakti që e gjithë kjo mrekulli mund të luhet në internet. Ju do ta shijoni këtë lojë direkt në shfletuesin tuaj, pa pasur nevojë të regjistroheni në sit ose të shkarkoni asgjë. Pra, nëse jeni adhurues i serisë Origjinale World of Warcraft, nuk keni asnjë arsye të humbisni për të luajtur këtë lojë. Edhe nëse nuk e keni luajtur kurrë lojën origjinale, përsëri do të argëtoheni me këtë parodi xxx.

Review Pros

  • Karaktere Origjinale WoW
  • Solo, Lezbike Dhe Gang Bang Seks
  • Shumë Skena Seksi

Rishikimi Cons

  • Nuk Ka Karaktere Të Personalizueshme

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me WorldofWhoreCraft

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito WorldofWhoreCraft