World of Whore Craft

worldofwhorecraft.tv

Светот На Ворткрафт-Тоа е Леле, Но Непослушен!

Иако тоа не е Игра која доаѓа од Близард, тоа сигурно изгледа како таква. Светот На Воркрафт е една импресивна порно игра. Изгледа толку многу како оригиналот што дури и најстраствените играчи тешко ќе ја направат разликата. Постојат толку многу ликови се вклучени во акцијата на оваа игра, и настрешници ќе добиете за да се доживее во интерактивни начини сигурно ќе ве молам сите оние фантазии кои цветаа во вашиот непослушен ум додека игра на денови и ноќи потраги и рации На Леле феномен. Постојат само неколку игри кои можат да го подигнат квалитетот на оваа пародија ххх. Уживав во овој проект и тука сум за да ви кажам се.

Секс Сцени Во Светот На Ворткрафт

Светот На Воркрафт не следи одреден заговор. Креаторите го напуштиле заплетот за да можат да вклучат што е можно повеќе сексуални сцени, со спарување на сите видови ликови. Постојат три категории на секс сцени во оваа игра. Ќе добиете еротски секс сцени, во кои сексот е од повеќе сензуална природа, што значи многу соло мастурбација моменти со сите жешки женски ликови, и лезбејски секс авантури. Потоа, малку поглупави, имаме хардкор сцени, кои обично значат машки/женски секс сцени, во кои луѓето удираат ноќни џуџиња, па дури и тролови кои напаѓаат човечки девојки. На крајот на краиштата, станува збор за екстремни секс сцени. Овие се резервирани за ммф тројките со двојна пенетрација, па дури и гангстерска експлозија во која крваво џуџе е опкружено со тврди курови кои и даваат масивна бакаке. Во основа, играта е вклучувајќи ги сите непослушен порно категории и свиоци што обично се види на вашиот омилен порно сајт, но овој пат, наместо на вашите омилени порно ѕвезди, можете да уживате Во Светот на Воркрафт карактери.

Појавување На Графика

Секогаш кога гледам порно игра, првото нешто што го гледам е графика. Јас сум заинтересиран да се види дали ликовите од пародијата изгледаат како оние во оригиналната верзија. И во случај на Светот На Воркрафт, не само што ликовите изгледаат речиси исто како оние во Леле, туку дури и дополнителните елементи се совпаѓаат. Позадината во која се случува акцијата е иста, па дури и менито за игри е слично. Толку многу што дури и звучниот ефект што кликнување на копчето прави е иста како и во оригиналната игра. Не знам како оваа игра не се затвори Од Страна На Близард за копирање на графика и карактери. И она што е уште кул е фактот дека сите оваа неверојатна може да се игра онлајн. Ќе уживате во оваа игра директно во вашиот прелистувач, без да се регистрирате на сајтот или да преземете нешто. Ако сте љубител на Оригиналната Серија Ворлд Оф Воркрафт, немате причина да ја пропуштите оваа игра. Дури и ако никогаш не сте ја играле оригиналната игра, сепак ќе имаат тони на забава со оваа ххх пародија.

Преглед На Добрите

  • Оригинални Вау Ликови
  • Соло, Лезбејки И Гангбанг Бенг
  • Голем Број На Секс Сцени

Преглед Лошите Страни

  • Нема Персонализирани Знаци

Повеќе Страници Слични На WorldofWhoreCraft

Приказ На Повеќе Игри
Посета WorldofWhoreCraft