Секс Емулатор

SexEmulator

Секс Емулатор-Тоа Е Лудо Добро!

Играв многу возрасни натпревари и ги знам сите добри. Но, помина долго време откако играта ме залепи на екранот како Секс Емулатор. Постојат две бутовите што ја прават оваа игра неверојатна: прилагодување и реализам. Прилагодувањето не само што ви овозможува да се создаде совршен бебе за вас, но, исто така, ќе дојде со етничката опции за вашите егзотични фантазии. Реализмот е неспоредлив. Не само што девојките изгледаат и се однесуваат реално, туку тие исто така зборуваат. Повеќе од тоа, играта доаѓа во различни јазици опции. И не ме терај да почнам за сите срања што ќе ги прават по твоја наредба. Тоа не е само еден од најдобрите симулатори, но, исто така, една од најдобрите игри на моментот. И доаѓа бесплатно за вас. Подгответе се да имате многу забава со оваа игра, но прочитајте ја Нашата Секс Емулатор преглед фирс.

Креирајте Ги Вашите Девојки

Прилагодувањето во оваа игра е лудо. Прво на сите, ајде да зборуваме за функција која ја прави играта толку посебна. Фактот дека можете да изберете етничката припадност на вашето бебе е неверојатно. Имаш три опции. Можете да се обидете со Бела девојка, црна девојка или Азиски девојка. Можете исто така да изберете од три различни бои на косата. И потоа можете да си играте со големината на нивните цициња. Не постои опција за големина на задникот, но има уште една карактеристика што е ретка во светот на возрасните игри. Оваа игра ви овозможува да им даде на вештини за вашиот карактер. Ќе имате банка од 300 поени, која може да се потроши за четири вештини. Вашата девојка може да биде добра во цицање, може да биде одлична замена за плескање, може да биде анален кралица или нозе да игра божица. Како што напредувате, вашите вештини ќе се зголемуваат. Можете исто така да изберете позадина во која ќе се одвива целата забава. Симулацијата може да се ужива во училиште, замок, на плажа, во спална соба или дури и во вселената. Но, оваа функција е достапна само во премиум верзија на играта, во која ќе добиете нешто уште повеќе специјални. Ако добиете премиум верзија, ќе го отклучите познати ликови. Зборувам за Црната Вдовица, Денерис Таргариен, Реј и Принцовите Леа, Па Дури И Хермиона Гренџер. Сепак, можете да уживате во играта без да оди премиум, што е неверојатно. Ајде да видиме што ќе добиете за да се доживее Во Секс Емулатор.

Секс Емулатор

Секс Емулатор може да биде секс симулатор, но не постои машки лик со кур дека овие бебиња ќе работат нивната магија врз. Сето тоа ќе биде овозможено со користење на секс играчки. Ќе ти го цицаат дилдосот, ќе ги стават во нивните пички и газови, па дури и ќе се удрат по лицето со нив. Од друга страна, исто така има и некои посебни прачки во кои ќе можете да уживате. Девојките ќе користат педали за да се удираат по задникот, а исто така има и кожен фетиш и фетиш за нозе кои можете да ги командувате. Вашите бебиња ќе можат да се прскаат, таа ќе се подмачкува за вас и исто така ќе танцува. Но, она што ја прави акцијата уште пожешка е фактот дека за време на сите овие свиоци, ликовите зборуваат валкано и сензуално за вас. Згора на тоа, играта доаѓа со три различни јазични опции, а говорните ќе бидат во тие јазици. Можете да го поставите на младенците да се зборува на француски или германски, покрај стандардниот англиски верзија на играта.

Графика И Игра

Сликите се неверојатни. Тоа не е корисно за мене да се опише детали, како што можете да одат и да ги доживеете себе. Ова навистина ме импресионира. Бебињата постојано дишат и трепкаат. Тоа е една карактеристика не сите игри имаат. Кога станува збор за игра, Секс Емулатор нуди одлично корисничко искуство. Покрај менито од кое ќе ги дадете сите пофалби, исто така постои и мени за агли на камера, зумирање, па дури и копче на екранот за да ги снимите сите неверојатни моменти што ги сакате. Без разлика дали ќе изберете бесплатна верзија на оваа игра, или ако се обратите за премиум да ги отклучите сите оние жешки ликови кои можат да ги задоволат вашите фантазии, Секс Емулатор е сигурен дека ќе ги импресионира и да ве натера да свршам во минути. Откако ќе завршите со една девојка, вратете се и создадете друга и забавувајте се.

Преглед На Добрите

  • Топла Валкан Разговор
  • Хипер Реалистична Графика
  • Перверзни Игра

Преглед Лошите Страни

  • Познати Ликови Само Во Премија

Повеќе Страници Слични На СексЕмулатор

Приказ На Повеќе Игри
Посета СексЕмулатор