Цртан Секс Игри

cartoonstimulation.com

Цртани Секс Игри – Тоа Е Откачено Шоу Време

Има толку многу срања еден човек може да има и верувајте ми кога велам дека има немирни соништа на познати цртани ликови е еден од нив. Значи, ако имате нешто за некои познати девојка сте го виделе во вашиот омилен цртан филм шоу, тогаш оваа игра е за да ви удар далеку, со некои навистина жешко ликови и некои сценарија во кои тие се ебени од кого сте очекуваат најмалку. Оваа игра нема правила и не знае за срам. Ги спојува ликовите на најбизарен начин. Играта е во кој ликови од некои од најпопуларните возрасни цртан филм емисии на моментот. Зборуваме за Семеен Човек, Симпсонови, Рик и Морти или Татко Американец. Вие сте за да уживате во интерактивно онлајн игри искуство кое ќе ве задоволи толку многу од вашиот непослушен соништа. Постојат откачени секс сцени во оваа игра која ќе ги импресионира дури и најпознатите извртени порно фанови. Ајде да погледнеме одблизу На Цртан Секс Игри.

Ликовите

Ликовите во Цртан Секс Игра се само како ги знаете од оригиналната шоу. Тоа е она што ми се допаѓа најмногу во играта. Таа го одржува својот карактер толку реален. Тие се идентични, и кога ќе се соблечат, изгледаат исто како што сте замислувале. Нема големи цицки и големи газови. Можеби мислите дека аниматорите на оригиналните емисии ги дизајнирале овие игри. Но, кои се овие секси бебиња кои се ебат во играта за вас? Па, сите познати женски од најпознатите шоуа на моментот. Зборуваме за Марџ Симпсон, Лоис Грифин, Франсин Смит и нејзината ќерка Хејли Смит, Лола од Футурама, дури И Самер и нејзината мајка Од Рик и Морти. Единственото нешто што не е како во оригиналната серија се стенкањата и вресоците. Тешко е да се направат гласовите на ликовите во порно-пародиските игри, затоа целиот дијалог во гејмплејот е базиран на текст. Но, освен тоа, ќе се чувствувате како да ги гледате вистинските цртани филмови.

Настран Цртан Секс Акција

Сексот во оваа игра е прилично хард кор. Не постои срам или никакви правила кога станува збор за фантазии кои се приоѓаат во овој наслов. Како прво, Марџ Од Симпсонови ги ебе сите пријатели на нејзиниот сопруг. Лоис од Фамилијарниот тип го прави истото, но освен тоа и нејзиниот син Крис ја ебе. Кога зборуваме за инцест, Барт и Меги исто така го прават тоа додека се сами дома. И инцестот не застанува тука. Има и мајка на ќерка. Френсин и Хејли го прават тоа, А Исто така И Самер и нејзината мајка го прават Тоа, со удирање по раката и седење на лицето. Сексот е тврд и гласен, па бидете сигурни дека ќе го намалите обемот ако не сте сами дома. Но, има и нешто повеќе во што може да се ужива во овие сцени. Има некој што ти го пуши курот, што ќе направи да се чувствуваш како ти да си оној чиј кур е во устата на твојот омилен лик. Исто така, постојат и убави снимки, така што ќе можете да ги видите вашите омилени ликови исто како што секогаш сте ги замислувале, со сперма насекаде на нивните лица. Исто така, има и многу други лоши работи кои се случуваат во текот на акцијата. Некои од девојките во играта се ебат, некои други се малтретирани, има јавен секс, па дури и неколку тројки кои знам дека ќе го сакаш.

Технички Аспекти

Техничките аспекти на оваа игра се во тек. Движењата се мазни и телото е доста добро реагира. Играта се вчитува прилично брзо и на компјутер и мобилен уред, без разлика дали сте поврзани на домашна мрежа или на мобилни податоци. Иако програмерите го препорачуваат Хром како главен прелистувач, ја играв играта На Мозила и немав проблеми со тоа. Менито во играта и контролите на играта се прилично напред. На игра е точка и кликнете еден и на допир на екранот игри искуство нема никаков проблем. Ова е прилично нова игра, дизајнирана во ХТМЛ5, па графиките се прилично добри. Исто така и звукот е добар. Звучните ефекти на сексот се добро поставени и само тие можат да ве возбудат ако ги затворите очите и ги слушате секси сесиите. Сега знаете се за Цртан Секс Игра и сте подготвени да уживаат во тоа.

Преглед На Добрите

  • Диви Секс Настран
  • Познати Цртан Филм Срциња
  • Голема Графика

Преглед Лошите Страни

  • Без Оригинални Гласови

Повеќе Страници Слични На ЦртанСексИгри

Приказ На Повеќе Игри
Посета ЦртанСексИгри