West Sluts

westsluts.tv

Вест Ворлд Порно Игра

Вест Курви е пародија на порно играта За познатата Серија Вестворлд, во која ќе се ебеш со жешки девојки од Дивиот Запад кои се всушност роботи. Дејството ја следи приказната во оригиналната игра. Таа има и двете сцени во кои ќе добиете за да се ебам топли каубојки во Западниот свет и хардкор сцени во кои ќе добиете за да се ебам на девојките во фабриката роботи. Тоа е игра која ги комбинира возбудата на научна фантастика приказна со авантурите на западниот игра. И доаѓа во вашиот прелистувач, без преземање, без регистрација и без плаќање. Проверете Ја Нашата Западна Курви преглед за повеќе информации за ова ремек дело.

Пародија На Порно Игри

Сум играла многу секс игри пародии во моите години како рецензент, но игрите кои ни доаѓаат во последно време се само неверојатни. Западните Курви се одличен пример за следната генерација на возрасни игри. Има одлична графика. Но, ајде да зборуваме за графика малку подоцна. Прво, ајде да се обидеме да ги опишеме ликовите и нивната улога. Се надевам дека нема да ви дадам премногу спојлери со тоа што ќе ви кажам за заплетот на играта. Мислам дека веќе ја гледате серијата. Како и во серијата, ќе ја започнеш акцијата во Дивиот Запад, каде што ќе ја ебеш Долорес, русокосата згодна девојка која ја игра главната улога во приказната, Но И Мејв, секси и напалена црна девојка која работи во салонот. И по вашето време во авантуристичкиот парк На Западниот Свет, ќе скокнете зад сцената, каде што ќе имате некои бегалци во фабриката за роботи што ги обезбедува сите жешки работи за играта. Исто како и во оригиналната приказна, движењето напред и назад помеѓу западниот свет на паркот и футуристичките сензации на фабриката за роботи ќе ви даде треска и ќе ве држи на прсти. А интерактивните секс сцени се навистина нешто, вклучувајќи се од пичка и газење до длабоко пушење и третмани.

Графика Во Западните Курви

Западна Курви е една од најновите игри на пазарот, со некои навистина убаво дизајн и графика работа. Ликовите ќе ве полудат. Изгледаат како бебиња од оригиналната приказна, но некои од нивните карактеристики се сменети за да им се допаднат на нашите најдлабоки фантазии. Имаат златна пропорција на жешки, со големи цицки, големи задници и широки колкови, но со мали линии на половината што ги прави да изгледаат како сексуални божици. Ми се допаѓаат и деталите за твоето тело. Девојките имаат темни линии, оние кои имаат влакна на пичките имаат индивидуални влакна и лицата им се многу убави. Што се однесува до машкиот карактер од која перспектива ќе играте, тој не е толку детален. Можете да го видите неговиот масивен кур и неговата футрола за оружје, плус некои раце во некои од секс позиции. Сите во сите, од графика гледна точка, оваа игра е повеќе од само во ред. Тоа е ремек дело!

Преглед На Добрите

  • Вестворлд Порно Пародија
  • Неверојатен Карактер Дизајн
  • Откачени Секс Акции

Преглед Лошите Страни

  • Нема Гласовни Пораки За Знаци

Повеќе Страници Слични На WestSluts

Приказ На Повеќе Игри
Посета WestSluts