Секс Симулатор

sexsimulator.tv

Секс Симулатор-Тоа Симулира Вашите Фантазии

Поголемиот дел од времето, кога зборуваме за секс симулатор, добиваме девојки во акција без тема. Овој пат е поинаку. Не само што можете да симулирате секс, туку и да симулирате фантазии. Ќе се создаде карактер како што ви се допаѓа во оваа игра. Вие исто така ќе ја креирате вашата фантазија. Доаѓа со редукција на полот. Можете да изберете кој се ебе кој, а потоа да изберете во која поставка ќе се одвива акцијата. Исто така, постојат познати ликови можете да изберете да се ебам во оваа колекција. И сексот игра е надвор од овој свет. Сите фантазии кои можеби ќе имаат се за да се обистини во одлична графика и неверојатна игра физика. Сум видел некои други секс симулатори, бидејќи јас пишувам осврти, и ова може да биде најдобриот еден сум игра досега. Сигурен сум дека откако ќе ја погодите играта, откако ќе завршите со прилагодување на вашата фантазија, ќе се согласите со мене. И јас сум исто така сигурен дека оваа игра се случува да биде зависност и да ви даде оргазам за помалку од 5 минути. Ајде да зборуваме повеќе за тоа зошто оваа игра е толку добра во оваа по Секс Симулатор преглед.

Прилагодувањето

Една од најдобрите карактеристики на оваа игра, која не сум видел во толку многу други игри, а особено на ова ниво на графика и сложеност, е персонализација дел. И не зборувам за персонализација на ликовите на класичен начин, во кој можете да ја изберете големината на градите и газовите на бебињата што ќе ги ебете. Зборувам за прилагодување кој е кој. Можете да изберете да имате момче девојка фантазија, лезбејска секс симулација, но, исто така, шемале секс фантазија во оваа игра. И младенчињата, исто така, можат да бидат прилагодени да изгледаат како тинејџери, Зрели Жени, па дури и зрели. Сепак, не постојат многу прилагодувања за другите ликови. Човекот е голем тип со мускули и голем кур, а ликот на шемејл е со долги цицки со убав кур и убав задник. Можете да се обратите за машки или транвеститски секс и транани против транени, но не постои транвестиција на машкиот секс во кој шемале ќе го ебе типот. Не ми е јасно зошто во овие игри не е вклучена оваа опција. Откако ќе ги изберете ликовите, исто така можете да изберете поставување. Можете да ја имате вашата фантазија на плажа, во ноќен клуб, во секс зандана, па дури и на вселенски брод, но исто така можете да одите на класична спална соба.

Сексот Кој ќе Го Имате

Во оваа игра, ќе игра како машки карактер и повеќето акција ќе бидат заробени од ПОВ. Ова ќе го направи искуството посигурно. Но, ќе имаат опции за промена на аголот на камерата, што значи дека ќе се види на младенците од сите страни и да уживате во сите нејзини форми и начинот на нејзиниот цицки и задникот се бие. Во лезбејските и симејл фантазиите, ќе ја видите акцијата од повеќе панорамска перспектива. И сексот содржи сите видови на свиоци. Има пички, анален, и многу длабоко грло со давење звуци. Играта исто така вклучува и рачна работа и ебење со цицки, но исто така и јадење пички и обожавање на газ. Ми се допаѓа тоа што игрите почнуваат да ставаат задни сцени во акција. Но, има нешто повеќе од секс. Исто така има игра со играчки, каиш на секс, има секс, плескање и плескање. И немој ни да ме натераш да почнам со чукање. Ако одолеете да не свршите до крајот на фантазијата, сигурно ќе експлодирате кога ќе ги видите овие слатки бебиња покриени со сперма. Графика на играта, исто така, помогне со кревање возбуда во панталони, и ние ќе зборуваме повеќе за тоа во следниот став.

Најнови Графика Во Прелистувач Игри

Кога ќе видите графика На Секс Симулатор игра, ќе мислат дека тоа е само анимација која игра на екранот. Не сакам да ја надгледувам оваа игра, но графиките се слични на оние во Набљудувачката. Всушност, мислам дека многу аспекти на дизајнот, графиката и физиката се инспирирани од познатата Игра Близард. Вниманието кон деталите е неисцрпно. Можеш да видиш поединечни врсти на коса на младенчињата, можеш да видиш испакнатини на нивната ареола, нивните пички се влажни, и кога ќе им го извадиш курот од газот, прстените остануваат искривени. Постојат многу други карактеристики кои го прават искуството да изгледа реално. Исто така, ми се допаѓа работата што ја ставаат во изразите на лицето на бебињата. Кога ќе го турнеш курот во пиле и таа ќе почне да ѕвонира со очите додека инчно ја пробива, ќе се чувствуваш како да се ебеш со вистинска девојка. Ајде да зборуваме и за звукот. Иако не постои гласовен дијалог, има доволно секс звучен ефект за да се направи се што е неверојатно. Давење за време на длабоко грло, мокри пички звуци и многу врели стенкања и врисоци се случува да ги маѓепса вашите уши.

Подготвени За Виртуелен Секс?

Она што ќе го направи сето ова гејминг искуство на Секс Симулатор пореални ќе биде ВР опција во која можете да уживате во НЕГО со ВИРТУЕЛНА слушалка на. но, ако ги исклучите светлата, ја играте играта на пристоен голем екран и исто така носите слушалки, ќе се потопите во акцијата и ќе имате толку подобро искуство отколку ако би ја пуштале на вашиот телефон. Играта не работи на вашиот телефон или таблет, но исто како што филмовите на Скорсезе не се направени за да се гледаат на вашиот телефон, оваа игра не е направена за да се игра на мобилен телефон. Тоа е мој совет, играј како сакаш. Особено затоа што работи на секој уред и секој прелистувач. Тоа е бесплатно да се игра, а вие дури и не треба сметка. Само се на нашиот линк и да уживате во крајната возрасни игри искуство во вашиот интернет пребарувач.

Преглед На Добрите

  • Перверзен Секс Игра
  • Следно Ген Графика
  • Лезбејка И Шемале Гејмплеј

Преглед Лошите Страни

  • НЕ Доаѓа ВО ВР

Повеќе Страници Слични На СексСимулатор

Приказ На Повеќе Игри
Посета СексСимулатор