Геј Симулатор

GayPornGames.tv

Геј Симулатор – Човек На Човек Искуство

Ако имате нешто за човек на човек акција, сега можете да уживате во тоа на повеќе интерактивен начин со акција во Геј Симулатор. Оваа колекција доаѓа со толку многу акција што ќе се има оргазам начин пред завршувањето на играта. Но, ќе се вратам на тоа, бидејќи навистина сакате да се доживее игра. Тоа доаѓа со различни сценарија и со толку многу непослушен секс акти дека сите ваши фантазии ќе бидат задоволни и ќе научат некои нови работи. Ајде внимателно да го разгледаме Геј Симулаторот.

Геј Симулатор Игра

Игра Во Геј Симулатор е прилично директно напред. Нема стабилен заплет затоа што програмерите сакаа повеќе да се фокусираат на перверзната акција отколку на приказната. Значи, оваа игра доаѓа спакувани со секс сцени, и разновидноста на свиоци е импресивна. Има треперења кои ги уништуваат големи мажи, има фудбалери кои добро се забавуваат во соблекувалната по тренингот, дури и некои познати аниме ликови кои се повлекуваат во светот на јаои. Сексот е неверојатен. Сите лоши дела што сакате да ги доживеете се прикажани овде. Пушење, но ебењето, па дури и некои нозе може да уживаат во играта. И има многу сперма насекаде. Играта доаѓа со третмани и сперма игра која ќе ве натера страста за ликовите. Исто така, ми се допаѓа сите стенкање и грчењето во играта, бидејќи тоа додава на раздразливост. Во повеќето сцени, има дом/под вибрација, и јасно ќе знаете кој е на врвот, а кој на дното е. Но, нема сцени со разноврсни ликови.

Ликовите И Дизајнот

Геј Симулатор, исто така, импресионира преку ликовите што се појавува во акција. Играта може да падне во категоријата хентаи, бидејќи сите ликови се инспирирани од аниме светот. Всушност, тие имаат дури и неколку познати аниме ликови. Значи, ако сте во мускулното аниме момци, тогаш ќе бидете задоволни со телата што ќе уживате во оваа игра. Сите момчиња имаат стомачни и големи раце, широки гради и масивни курови. Некои од нив имаат влакна над нивниот донг, а некои се целосно избричени. Газовите се тесни и лицата се слатки. Ми се допаѓа тоа што може да се види со гледање на лицето на ликот дали тој е на врвот на дното. Долните ликови се повеќе женски, додека врвовите се машки. Ликовите не се реалистични, бидејќи изгледаат како аниме момчиња, но начинот на кој тие се движат ги прави да изгледаат реални. Тие имаат изрази на лицето кои се во согласност со работите низ кои поминуваат и дури имаат и точни реакции кога ќе доживеат оргазам. Иако звучните ефекти на сексот се толку убави во играта, ликовите не се искажани и тие немаат многу дијалог. Но претпоставувам дека тоа се очекува од игра која повеќе се фокусира на порно акцијата отколку на приказна. Се на се, одличен наслов геј секс игра која треба да се обидете.

Преглед На Добрите

  • Откачен Геј Секс
  • Убави Ликови
  • Графики За Аниме Стил

Преглед Лошите Страни

  • Нема Ликови Мечка

Повеќе Страници Слични На ГејСимулатор

Приказ На Повеќе Игри
Посета ГејСимулатор