БДСМ Стимулација

bdsmstimulation.com

БДСМ Секс Симулатор – Казнете Ги Овие Робови

БДСМ Секс Симулатор е една од најлудите игри кои може да се игра на интернет во моментов. Таа е толку екстремна што некои луѓе ја сметаат за навредлива. Сигурно не е игра за слабо срце. Тоа е игра за оние од вас кои се навикнати на најстрашните маки и тоа доаѓа со најлудите форми на казна што ќе ги најдете во возрасни игри. Во исто време, варијациите на ликовите се толку задоволувачки. Има девојки-робови за секој вкус, вклучувајќи и девојки со курови кои се подготвени да ја прифатат својата казна. Што се однесува до господарите, постојат и мажи и жени кои им нанесуваат болка на беспомошните робови. Ова е вистинскиот БДСМ Секс Симулатор кој ќе ви помогне да живеат вашите најлуди фантазии. Никој не смее да излезе од масата. Влијание игра, дом фантазии, луди играчки инсерции и многу повеќе може да се ужива во игра на БДСМ Секс Симулатор. И сето тоа е бесплатно. Погледнете го нашиот преглед на играта подолу.

Чумата и Казнит

Она што го сакам за оваа игра е фактот дека покрај најекстремните форми на БДСМ, исто така има и некои сензуални средби, во кои ќе се ебам топла девојка на кревет додека рацете се врзани и таа е превиткана. Но покрај тоа, епизода на сензуалност, остатокот од акцијата доаѓа директно од пеколот. Поголемиот дел од играта се одвива во зандана, каде што ќе имаат повеќе робови чекаат нивните казни. Казните се разликуваат во зависност од робовите. Некои робови можат да бидат тепани тешко, некои може да бидат камшикувани, а некои да бидат задеваат. Има многу оргазми тортура на сајтот, што значи дека некои девојки се принудени да имаат оргазам додека не почнат да плачат. Она што ми се допаѓа е фактот дека тие се вклучени фистинг во оваа игра. Фистинг е една од најмалку среќаваните свиоци во игрите за возрасни. Други ретки свиоци кои може да се ужива во оваа игра се машинско ебење и петел и мачење со топка. Исто така, ги сакам СИТЕ БДСМ играчки и запчаници вклучени во играта. Можете да видите дека акцијата беше составена од тим кој знае нешто или две за БДСМ. Сите костими, уреди за мачење, играчки за врзување и секс играчки се точни и можете да ги видите во ПОРНО филмовите НА БДСМ. Сигурен сум дека сите ВАШИ БДСМ нагони може да бидат задоволени на оваа страница, каде што робовите се подготвени да го земат тешко.

Ликовите

Ликовите во оваа игра се поделени на господари и робови. Господарите се оние кои треба да ги играте. Ќе бидете и господар или љубовница во зависност од сцената што ја играте, но не можете да бидете кој сакате и кога сакате. Што се однесува до робовите, ќе добиете многу убава варијанта од нив. Повеќето од робовите се виксен девојки со големи цицки и големи газови. Сакам дека постои етничка варијација во играта, Со Азиски робинка и Абони робинка. Исто така, има и некои транвестити кои ги мачат куровите. Сите парламентарци имаат право на глас. И покрај тоа што тие не зборуваат ништо, тие стенкаат и врескаат во текот на играта. Тоа е прилично гласна игра, така што бидете сигурни дека никој нема да го слушне го игра. Можеби мислите дека малтретирате некого во вашиот дом.

Графика И Дизајн

Графика во БДСМ Секс Симулатор се прилично кул. Бидејќи поголемиот дел од дејството се одвива во зандана, поголемиот дел од играта има темен тон, што е редовно во секоја БДСМ игра. Ликовите имаат одговорни тела, со цицки кои ќе отскокнат за време на сексот и со кожа која ќе модрици за време на ударната игра. Од друга страна, фудбалската игра е доста добра. Движењата се слични на оние во ГТА В игра, која е прилично импресивна за онлајн порно игра која може да се игра во вашиот прелистувач. Нема туториал за оваа игра и нема да ви треба. Менито и играта се интуитивни. Можете да ја играте оваа игра и на мобилен и десктоп и на екран на допир искуство е на точка. Нема потреба од сметка, нема потреба од плаќање. Се што треба да уживате ВО БДСМ Секс Симулатор е интернет конекција. За жал, играта не може да се симне, па ќе треба да бидат поврзани на мрежа за да уживаат во акција. Но, се е совршено кога станува збор за насловот. Биди господар на зандана полна со робови, вечерва!

Преглед На Добрите

  • Одлична Графика
  • Гласно Лелекаат И Врескаат
  • Луди БДСМ Настран

Преглед Лошите Страни

  • Нема Коментар Дел

Повеќе Страници Слични На БДСМСтимулација

Приказ На Повеќе Игри
Посета БДСМСтимулација