Lojra Seksi Vizatimore

cartoonstimulation.com

Lojra seksi vizatimor – Është Koha E Shfaqjes Së Çuditshme

Ka kaq shumë kinks një njeri mund të ketë dhe më besoni kur them se të kesh ëndrra të këqija të personazheve të famshëm vizatimorë është një prej tyre. Pra, nëse keni një gjë për ndonjë vajzë të famshme që keni parë në shfaqjen tuaj të preferuar vizatimore, atëherë kjo lojë do t'ju fryjë, me disa personazhe vërtet të nxehtë dhe disa skenarë në të cilët ata pallohen nga kush prisni më pak. Kjo lojë nuk ka rregulla dhe nuk njeh turp. Çiftëzon personazhet në mënyrat më të çmendura. Loja është shfaqur karaktere nga disa nga shfaqjet më të njohura të filmave vizatimorë për të rritur të momentit. Ne po flasim Djalë Familjar, Simpsons, Rick Dhe Morty ose Baba Amerikan. Ju jeni gati për të shijuar një përvojë interaktive lojrave online që do të ju lutemi kaq shumë nga ëndrrat tuaja keq. Ka skena seksi të çuditshme në këtë lojë të cilat do të bëjnë përshtypje edhe tifozët më të përdredhur të pornografisë. Le të hedhim një vështrim më të afërt Në Lojërat Seksuale Vizatimore.

Personazhet

Personazhet Në Lojën E Seksit Vizatimor janë ashtu si i njihni nga shfaqja origjinale. Kjo është ajo që më pëlqen më shumë në lidhje me lojën. E mban karakterin kaq real. Ata janë identikë, dhe kur zhvishen, duken tamam siç e keni imagjinuar gjithmonë. Nuk ka boobs tepër të mëdha apo gomarë masive. Ju mund të mendoni se animatorët e shfaqjeve origjinale i kanë dizajnuar këto lojëra. Por kush janë këto babes sexy që janë duke u fucked në lojë për ju? Epo, të gjithë zogjtë e famshëm të kartonave nga shfaqjet më të famshme të momentit. Po flasim Marge Simpson, Lois Griffin, Francine Smith dhe vajza E saj Hayley Smith, Lola nga Futurama, madje Summer dhe nëna e saj nga Rick dhe Morty. E vetmja gjë që nuk është si në shfaqjet origjinale janë rënkimet dhe britmat. Hardshtë e vështirë të bësh zërat e personazheve në lojërat parodi pornografike, kjo është arsyeja pse i gjithë dialogu në lojë është i bazuar në tekst. Por përveç kësaj, do të ndiheni sikur po shikoni karikaturat e vërteta.

I Çuditshëm Cartoon Seks Veprim

Seksi në këtë lojë është shumë hardcore. Nuk ka turp ose ndonjë rregull kur bëhet fjalë për fantazitë që afrohen në këtë titull. Para së gjithash, Marge nga Simpsons po pallon të gjithë miqtë e burrit të saj. Lois nga Family guy është duke bërë të njëjtën gjë, por në krye të kësaj e gjithashtu merr fucked nga Djali I saj Chris. Duke folur për incestin, Bart Dhe Maggie gjithashtu po e bëjnë atë ndërsa janë vetëm në shtëpi. Dhe veprimi i incestit nuk po ndalet këtu. Ekziston edhe veprimi i nënës në vajzë. Francine Dhe Hayley janë duke bërë atë dhe Gjithashtu Verë dhe nëna e saj janë duke bërë atë, me rrip-në banging dhe fytyrë ulur. Seksi është i fortë dhe është gjithashtu me zë të lartë, prandaj sigurohuni që ta mbani vëllimin tuaj të ulur nëse nuk jeni vetëm në shtëpi. Ka shumë më tepër për t'u shijuar në këto skena. Ka karin gjiri shtënë në POV e cila do të bëjë që ju të ndjeheni si ju jeni ai kar i të cilit është në gojën e karakterit tuaj të preferuar. Ka edhe cumshots bukur, kështu që ju do të në gjendje për të parë personazhet tuaj të preferuar ashtu si ju gjithmonë imagjinuar ato, me sperma në të gjithë fytyrat e tyre. Ka edhe kaq shumë kinks të tjera të këqija që vazhdojnë në veprim. Disa nga vajzat në lojë janë duke u fucked ass, disa të tjerë janë duke u roughed up, ka seks publik, dhe madje edhe disa threesomes të cilat unë e di se ju do të duan.

Aspektet Teknike

Aspektet teknike të kësaj loje janë në pikë. Lëvizjet janë të lëmuara dhe trupat janë mjaft të përgjegjshëm. Loja ngarkohet mjaft shpejt si në kompjuter ashtu edhe në pajisje të lëvizshme, pavarësisht nëse jeni të lidhur në një rrjet shtëpiak ose në të dhëna celulare. Megjithëse zhvilluesit po rekomandojnë Chrome si shfletuesin kryesor, unë luajta lojën Në Mozilla dhe nuk kisha probleme me të. Menuja në lojë dhe kontrollet e lojës janë mjaft të drejta përpara. Gameplay është një pikë dhe klikoni një dhe përvoja e lojrave me ekran me prekje nuk ka ndonjë problem. Kjo është një lojë mjaft e re, e projektuar NË HTML5, kështu që grafika është mjaft e mirë. Tingulli është gjithashtu i mirë. Të gjitha efektet e zërit të seksit janë të vendosura mirë dhe vetëm ato mund t'ju ngjallin nëse mbyllni sytë dhe dëgjoni seancat seksi. Tani ju dini gjithçka në Lidhje Me Lojën Vizatimore Të Seksit dhe jeni gati ta shijoni atë.

Review Pros

  • Të Egra Seks Kinks
  • Babes Famshme Cartoon
  • Grafikë E Shkëlqyeshme

Rishikimi Cons

  • Asnjë Zë Origjinal

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me LojraSeksiVizatimore

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito LojraSeksiVizatimore