Lojëra Fetish Në Këmbë

feetstimulation.com

Këmbë Fetish Simulator-Këmbët Luajnë Lojë

Burrat që kanë të gjitha llojet e fetisheve të caktuara e dinë se sa e vështirë mund të jetë gjetja e një loje për ngërçin e tyre. Unë kam një fetish këmbë dhe kam kaluar vite duke u përpjekur për të gjetur një lojë të mirë në këtë zhanër. Por pas gjithë këtyre viteve, loja erdhi tek unë. Quhet Foot Fetish Simulator dhe është i shkëlqyeshëm. Ajo vjen me një shumë të veprimit çuditshëm që mund të jenë të gëzuar në pajisjen tuaj, direkt në shfletuesin tuaj. Dhe është një lojë e re, e dizajnuar NË HTML5, me grafikë moderne, fizikë të përsosur dhe skenarë të shkëlqyeshëm. Ka këmbë të luajë dhe më shumë në gameplay e këtij titulli. Me siguri do të plotësojë të gjitha nevojat tuaja të këqija. Dhe të gjithë ju duhet të ketë argëtim me këtë lojë është lidhje interneti. Pa llogari, pa shkarkim dhe pa tarifa të fshehura. Unë e kam luajtur këtë lojë një herë për kënaqësinë time dhe një herë për të parë nga afër detajet në mënyrë që të mund ta shkruaja këtë përmbledhje. Ju mund të lexoni më shumë rreth përvojës sime në paragrafët e mëposhtëm.

Këmbët Luajnë Dhe Më Shumë

Veprimi në këtë lojë mund të kënaqë edhe këmbët më pretenduese fetishist në botë. Unë nuk kam parë një lojë këmbësh që është të paktën gjysma aq e mirë sa Foot Fetish Simulator dhe nëse e njëjta studio nuk zhvillon një lojë tjetër mbi temën, nuk mendoj se do ta shoh një Për një kohë të gjatë që do të vijë. Është e ftohtë, sepse ajo ka të dy këmbët luajnë veprim dhe elemente nga kinks tjera. Loja e këmbëve përfshin të gjitha gjërat që ju pëlqejnë. Ka babes stroking dicks me këmbët e tyre, ndërsa duke kërkuar drejt në kamera si ata janë kapur në POV. Kjo teknikë POV do t'ju bëjë të ndiheni sikur i gjithë veprimi po ju ndodh. Ka shumë këmbë cumshot veprim, madje edhe vajzat që janë shuplaka sperma off këmbët e tyre. Por zhvilluesit e lojës dinin se si të përfshinin kinks të tjerë në veprim dhe të bëjnë gjithçka të duket e natyrshme. Për shembull, ekziston një skenë treshe në lojë në të cilën vajza pështyhet e pjekur nga dy djem, njëri prej tyre duke thithur rriqrën e tij dhe tjetri duke ndyrë këmbët e saj. Ka edhe pidhi dhe gomar ndyrë me një fokus në këmbët që janë të varur deri në ajër. Nga ana tjetër, loja madje përmban disa zogj të huaj për fantazitë tuaja më të egra. Pavarësisht se cila është gjëja e këmbëve tuaja, këtu do të gjeni një veprim të shkëlqyeshëm.

Personazhet Dhe Grafika E Lojës

Një tjetër gjë që është duke e bërë këtë koleksion kaq të madh është fakti se të gjitha babes në lojë janë në kërkim të mrekullueshëm. Grafika është e azhurnuar, dhe krijuesit e lojës mund të hartojnë vajza që duken kaq realiste. Këmbët e tyre kur janë mbështjellë rreth një karin kanë kaq shumë detaje. Ju mund të shihni gishtërinjtë dhe thonjtë e këmbëve, venat dhe palosjet e lëkurës, dhe ata madje kanë thonjtë e tyre të pikturuar dhe veshin rrathë këmbësh. Variacioni i karakterit është gjithashtu mbresëlënës, me të gjitha llojet e modeleve dhe stilet e trupit që duhen shijuar. Ka teen në kërkim babes dhe cougars, unë tashmë e përmendur se ka edhe të huaj në lojë, ka blondes, brunettes dhe redheads, dhe shumë më tepër. Zakonisht, vajzat kanë gjinj të mëdhenj dhe gomarë të shkëlqyeshëm, por strukturë trupore me proporcion të mirë dhe anatomikisht të saktë. Shumica e chicks në lojë janë të bardhë, kështu që nëse jeni duke kërkuar për diversitetin etnik, kjo lojë është pak zhgënjyese. Disa vajza kanë veshur çorape, disa kanë veshur të brendshme seksi, ka disa vajza që mbajnë syze dhe zogjtë e huaj vijnë në armaturën e tyre të kostumit hapësinor që duket kaq seksi.

Gati Për Këmbët Kinks?

Mbledhja E Foot Fetish Simulator vjen me disa këmbë të vërtetë të ftohtë të luajë skena të veprimit, dhe fakti se ajo përmban shumë pidhi dhe seks anal, por edhe me deepthroats dhe të gjitha llojet e cumshots, e bën këtë koleksion mjaft emocionuese. I dua shumë mënyra në të cilat djemtë në lojë janë cumming në të gjitha këto queens. Fakti që loja është moderne dhe e pajtueshme me të gjitha pajisjet dhe shfletuesit e bën atë kaq të favorshëm për të gjithë lojtarët. Mund ta luani kudo që të jeni, kur të doni, për sa kohë që keni një lidhje interneti. Pra, mos humbni më kohë dhe filloni të shijoni gjithë këtë veprim të lojës në këmbë. Nuk ka asgjë për t'ju ndaluar dhe asgjë për t'u turpëruar. Është vetëm argëtim i egër me vajza të mrekullueshme virtuale që janë aq të mira me këmbët e tyre rreth një karin. Dhe kjo është e gjitha për ju!

Review Pros

  • Të Çuditshëm Këmbët Luajnë
  • Features Kinks Të Tjera, Si Dhe
  • Dizajn Realist I Karakterit

Rishikimi Cons

  • Asnjë Personazh I Famshëm

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me LojëraFetishNëKëmbë

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito LojëraFetishNëKëmbë