Emulator Seksi

SexEmulator

Seks Emulator-Është E Çmendur E Mirë!

Unë kam luajtur kaq shumë lojëra për të rritur jashtë orarit dhe i di të gjitha të mirat. Por ka kaluar një kohë që kur një lojë më ka ngjitur në ekran si Emulator Seksi. Ka dy kofshë duke e bërë këtë lojë të mahnitshme: personalizimi dhe realizmi. Personalizimi jo vetëm që ju lejon të krijoni vogëlushen e përsosur për ju, por gjithashtu do të vijë me mundësi etnie për fantazitë tuaja ekzotike. Dhe realizmi është i pashoq. Jo vetëm që vajzat duken dhe veprojnë vërtetë, por ata gjithashtu flasin. Më shumë se kaq, loja vjen në opsione të ndryshme gjuhësore. Dhe as mos më filloni në të gjitha lidhjet që ata do të bëjnë me komandën tuaj. Nuk është vetëm një nga simulatorët më të mirë, por edhe një nga lojërat më të mira të momentit. Dhe ju vjen falas. Bëhuni gati të argëtoheni shumë me këtë lojë, por lexoni firat tona Të Rishikimit Të Emulatorit Të Seksit.

Krijoni Vajzat Tuaja

Përshtatja në këtë lojë është e çmendur. Para së gjithash, le të flasim për veçorinë që po e bën lojën kaq të veçantë. Fakti që ju mund të zgjidhni përkatësinë etnike të vogëlushes tuaj është e mahnitshme. Ju keni tre mundësi. Ju ose mund të shkoni për një vajzë të bardhë, një vajzë të zezë ose një zogth Aziatik. Ju gjithashtu mund të zgjidhni nga tre ngjyra të ndryshme të flokëve dhe stilet e flokëve. Dhe pastaj ju mund të luajnë me madhësinë e boobies tyre. Nuk ka asnjë mundësi për madhësinë e gomarit, por ka një veçori tjetër që është e rrallë në botën e lojërave për të rritur. Kjo lojë ju lejon të jepni aftësi për karakterin tuaj. Do të keni një bankë prej 300 pikësh e cila mund të shpenzohet për katër aftësi. Vajza juaj mund të jetë e mirë në gjiri, mund të jetë një sub i shkëlqyer i fuqishëm, ajo mund të jetë një mbretëreshë anale ose një perëndeshë e lojës së këmbëve. Ndërsa luani, aftësitë do të rriten. Ju gjithashtu mund të zgjidhni sfondin në të cilin do të zhvillohet e gjithë argëtimi. Simulimi mund të shijohet në një shkollë, kështjellë, në një plazh, në një dhomë gjumi apo edhe në hapësirë. Por kjo veçori është e disponueshme vetëm në versionin premium të lojës, në të cilën do të merrni diçka edhe më të veçantë. Nëse merrni një version premium, do të zhbllokoni personazhe të famshëm. Unë jam duke folur Për Vejushën E Zezë, Daenerys Targaryen, Rey Dhe Princes Leia, dhe Madje Edhe Hermione Granger. Megjithatë, ju mund të gëzojnë të lojës pa shkuar premium, e cila është e mahnitshme. Le të shohim se çfarë kinks ju do të merrni për të përjetojnë në Seks Emulator.

Të Kinks E Seksit Emulator

Emulator Seksi mund të jetë një imitues seksi, por nuk ka karakter mashkull me një kar që këto babes do të punojnë magjinë e tyre mbi. Në vend të kësaj, gjithçka do të kryhet me lodra seksi. Ata do të thithin dildos për ju, ata do t'i vendosin në pussies dhe gomarët e tyre, dhe madje do të godasin veten mbi fytyrë me ta. Nga ana tjetër, ka edhe disa kinks të veçanta që ju do të merrni për të shijuar. Vajzat do të përdorin pedale për të goditur veten mbi gomar, dhe ka edhe fetish mbuluar me qime dhe këmbët fetish kinks që ju mund të urdhërojë. Babes tuaj do të jetë në gjendje të shiringë, ajo do të naftës veten për ju dhe ajo gjithashtu do të kërcejë. Por ajo që e bën veprimin edhe më të nxehtë është fakti se gjatë gjithë këtyre kinks, personazhet po flasin pista dhe sensualisht për ju. Për më tepër, loja vjen me tre opsione të ndryshme gjuhësore, dhe zëri do të jetë në ato gjuhë. Ju mund të vendosni babes për të folur në frëngjisht ose gjermanisht, përveç versionit të parazgjedhur anglisht të lojës.

Grafika dhe Gameplay

Grafika është e habitshme. Nuk është e dobishme për mua të përshkruaj detajet, pasi mund të shkoni dhe t'i përjetoni ato vetë. Një kjo me të vërtetë po më bën përshtypje. Fakti që babes janë duke marrë frymë dhe duke ndezur gjatë gjithë kohës. Kjo është një tipar jo të gjitha lojërat kanë. Kur bëhet fjalë për lojën, Emulator Seksi po ofron një përvojë të shkëlqyeshme të përdoruesit. Përveç menusë nga e cila do të jepni të gjitha lavdërimet, ekziston edhe një menu për këndet e kamerës, zmadhimin dhe madje edhe një buton të pamjes së ekranit për të kapur të gjitha momentet e mahnitshme që ju pëlqen. Pa marrë parasysh nëse ju zgjidhni versionin e lirë të kësaj loje, ose në qoftë se ju shkoni për premium për të zhbllokuar të gjitha ato karaktere të nxehtë që mund të ju lutem fantazitë tuaja, Seks Emulator është i sigurt do të lë përshtypje ju dhe të bëjë që ju sperma në minuta. Pasi të keni mbaruar me një vajzë, kthehuni dhe krijoni një tjetër dhe argëtohuni më shumë.

Review Pros

  • Nxehtë Pista Flasin
  • Grafikë Hiper Realiste
  • Lojë E Çuditshme

Rishikimi Cons

  • Personazhet E Famshëm Vetëm Në Premium

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me EmulatorSeksi

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito EmulatorSeksi