West Sluts

westsluts.tv

West Sluts-Westworld Porn Lojë

West Sluts është parodi e lojës pornografike për serinë E famshme Westworld, në të cilën do të merrni për të qij babes nxehtë në Perëndim Të Egër të cilët janë në të vërtetë robotë. Veprimi ndjek historinë në lojën origjinale. Ajo ka të dyja skenat në të cilat ju do të merrni për të qij cowgirls nxehtë në botën Perëndimore dhe skena hardcore në të cilën ju merrni për të qij vajzat në fabrikën robot. Shtë një lojë që ndërthur eksitimin e një historie shkencore me aventurat e një loje perëndimore. Dhe po vjen në shfletuesin tuaj, pa shkarkim, pa regjistrim dhe pa pagesë. Shikoni Tonë West Sluts shqyrtim për më shumë informacion mbi këtë kryevepër.

Shkëlqyeshëm Crafter Porno Lojë Parodi

Unë kam luajtur shumë parodi të lojërave seksuale në vitet e mia si recensues, por lojërat që po vijnë kohët e fundit janë thjesht të mahnitshme. West Sluts është një shembull i shkëlqyeshëm i lojrave të të rriturve të gjeneratës së ardhshme. Ajo ka grafikë të shkëlqyer. Por le të flasim për grafikë pak më vonë. Së pari, le të detajojmë personazhet dhe veprimin. Shpresoj të mos ju jap shumë spoilerë duke ju njoftuar për komplotin e lojës. Unë besoj se ju keni parë tashmë serinë. Ashtu si në seri, ju do të filloni veprimin në Perëndimin E Egër, ku do të shkoni në qij Dolores, hottie bjonde që luan rolin kryesor në histori, por Edhe Maeve, vajza e zezë seksi dhe me brirë që punon në veturë. Dhe pas kohës tuaj në westworld adventure park, ju do të hidhen mbi prapa skenave, ku ju do të keni disa escapades në fabrikën robot që ofron të gjitha hotties për lojë. Ashtu si në historinë origjinale, lëvizja para dhe mbrapa midis botës perëndimore të parkut dhe ndjesive futuriste të fabrikës së robotëve do t'ju japë të dridhura dhe do t'ju mbajë në gishtërinjtë tuaj. Dhe skenat interaktive të seksit janë me të vërtetë diçka, duke shfaqur gjithçka, nga shpimet e pidhit dhe gomarit deri te deepthroat dhe facials.

Grafika Në Perëndim Sluts

West Sluts është një nga lojërat më të reja në treg, me disa dizajn të vërtetë të bukur dhe punë grafike. Personazhet do t'ju çmendin. Ata duken si babes nga historia origjinale, por disa nga tiparet e tyre janë shkulur për të apeluar në fantazitë tona më të thella. Ata kanë raportin e artë të hotties, me boobs të mëdha, gomarë të mëdha dhe hips të gjerë, por me disa linja të vogla bel që i bën ata të duken si perëndesha seksi. Më pëlqejnë gjithashtu detajet në trupat e tyre. Babes kanë linjat tan, ata që kanë pubes mbi pussies e tyre kanë qime individuale dhe fytyrat e tyre janë aq të bukur. Sa i përket karakterit mashkullor nga i cili perspektivë do të luani, ai nuk është aq i detajuar. Ju mund të shihni karin e tij masiv dhe këllëfin e tij të armëve, plus disa duar në disa nga pozicionet e seksit. Të gjitha në të gjitha, nga pikëpamja grafike, kjo lojë është më shumë se vetëm ok. Është një kryevepër!

Review Pros

  • Westworld Porn Parodi
  • Dizajn Mahnitës I Karakterit
  • I Çuditshëm Seksi Veprimet

Rishikimi Cons

  • Asnjë Zë Karakteri

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me WestSluts

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito WestSluts