Stimulimi I BDSM

bdsmstimulation.com

Simulator Seksi BDSM-Ndëshkoni Këta Skllevër

Bdsm Sex Simulator është një nga lojërat më të egra që mund të luhet në internet tani. Soshtë kaq ekstreme sa disa njerëz e shohin fyese. Sigurisht që nuk është një lojë për zemrën e dobët. Shtë një lojë për ata prej jush që janë mësuar me torturat më të tmerrshme dhe vjen me format më të egra të ndëshkimit që do të gjeni në lojërat e të rriturve. Në të njëjtën kohë, ndryshimi i karaktereve është kaq i kënaqshëm. Ka babes rob për të gjitha shijet, duke përfshirë chicks me dicks të cilët janë të gatshëm për të marrë dënimin e tyre. Sa për zotërit, ka burra dhe gra që po u shkaktojnë dhimbje skllevërve të pafuqishëm. Ky është Imituesi I Vërtetë I Seksit BDSM që do t'ju ndihmojë të jetoni fantazitë tuaja më të egra. Asnjë ngërç nuk është jashtë tryezës. Lojë me ndikim, fantazi dom, futje lodrash të çmendura dhe shumë më tepër mund të shijohen në lojën E Bdsm Sex Simulator. Dhe kjo është e gjitha falas. Shikoni rishikimin tim në këtë lojë më poshtë.

Kinks dhe Dënimet

Ajo që unë dua në lidhje me këtë lojë është fakti se përveç formave më ekstreme TË BDSM, ajo gjithashtu përmban disa takime sensuale, në të cilat ju do të qij një vajzë të nxehtë në një shtrat, ndërsa duart e saj janë të lidhura dhe ajo është me sy të lidhur. Por përveç kësaj, episod i sensualitetit, pjesa tjetër e veprimit vjen direkt nga ferri. Pjesa më e madhe e lojës zhvillohet në një birucë, ku do të keni skllevër të shumtë që presin dënimet e tyre. Dënimet ndryshojnë në varësi të skllavit. Disa skllevër mund të pallohen fort, disa të tjerë mund të fshikullohen dhe disa mund të ngacmohen. Ka shumë tortura orgazme në vend, që do të thotë se disa vajza janë të detyruara të kenë orgazma derisa të fillojnë të qajnë. Ajo që më pëlqen është fakti se ata përfshinin grushtimin në këtë lojë. Fisting është një nga lidhjet më pak të hasura në lojërat për të rritur. Kinks të tjera të rralla që mund të jenë të gëzuar në këtë lojë janë të ndyrë makinë dhe karin dhe topin torturuar. Gjithashtu, unë i dua të gjitha lodrat DHE ingranazhet BDSM të paraqitura në lojë. Ju mund të shihni se veprimi u bashkua nga një ekip që di një ose dy gjëra në lidhje ME BDSM. Të gjitha kostumet, pajisjet e torturës, kontraksionet e skllavërisë dhe lodrat seksuale janë të sakta dhe gjithashtu mund t'i shihni në filma pornografikë BDSM. Unë jam i sigurt se të gjitha nxitjet TUAJA BDSM mund të jenë të kënaqur në këtë faqe, ku skllevërit janë të gatshëm ta marrin atë shumë.

Personazhet

Personazhet e kësaj loje janë të ndarë në mjeshtra dhe skllevër. Mjeshtrat janë ata që do të luani. Ju do të jeni edhe mjeshtër ose mësuese në varësi të skenës që po luani, por nuk mund të jeni kush të doni dhe kur të doni. Sa për skllevërit, ju do të merrni një variant vërtet të bukur të tyre. Shumica e skllevërve janë vajza vixen me gjinj të mëdhenj dhe gomarë të mëdhenj. Më pëlqen që ka ndryshim etnik në lojë, me një vajzë skllave Aziatike dhe një vajzë skllave Zezake. Dhe gjithashtu, ka disa skllevër tranny të cilët janë duke u cocks tyre torturuar. Të gjithë personazhet kanë zëra. Edhe pse nuk thonë asgjë, ata ankohen dhe bërtasin gjatë gjithë lojës. Shtë një lojë mjaft e zhurmshme, prandaj sigurohuni që askush nuk do t'ju dëgjojë ta luani. Ata mund të mendojnë se po torturoni dikë në shtëpinë tuaj.

Grafika dhe Dizajne

Grafika Në Bdsm Sex Simulator janë shumë të ftohtë. Meqenëse shumica e veprimeve zhvillohen në një birucë, shumica e lojës ka një ton më të errët, i cili është i rregullt në çdo lojë BDSM. Personazhet kanë trupa të përgjegjshëm, me cica që do të kërcejnë gjatë seksit dhe me lëkurë që do të mavijoset gjatë lojës me ndikim. Loja fizika janë mjaft të mira. Lëvizjet janë të ngjashme me ato NË lojën GTA V, e cila është mjaft mbresëlënëse për në lojën pornografike në internet që mund të luhet në shfletuesin tuaj. Nuk ka asnjë udhëzues për këtë lojë dhe nuk do t'ju duhet një i tillë. Menuja dhe gameplay janë intuitive. Ju mund ta luani këtë lojë si në celular ashtu edhe në desktop dhe përvoja e ekranit me prekje është në pikë. Nuk ka nevojë për llogari, nuk ka nevojë për pagesë. E vetmja gjë që ju nevojitet për të shijuar Bdsm Sex Simulator është një lidhje interneti. Mjerisht, loja nuk mund të shkarkohet, kështu që do të duhet të lidheni me një rrjet për të shijuar veprimin. Për më tepër, gjithçka është perfekte kur bëhet fjalë për këtë titull. Bëhu zot i një birucë të mbushur me skllevër, sonte!

Review Pros

  • Grafikë Të Shkëlqyer
  • Rënkime dhe Britma të forta
  • Crazy Bdsm Kinks

Rishikimi Cons

  • Asnjë Seksion Komentesh

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me StimulimiIBDSM

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito StimulimiIBDSM