Monster Sex Games

monsterstimulation.com

Përbindësh Seks Games – Kjo Është Brutale dhe Do të Thotë

Koleksioni Monster Sex Games po vjen me lojërat pornografike më ekstreme të momentit. Personazhet meshkuj të lojës janë disa monsters një grua nuk do të qij në një mijë vjet. Por ata kanë disa dicks masive. Dhe ata vrapojnë shpejt. Pra, veprimi është mjaft intensiv dhe megjithëse është në të gjitha rastet, monsters marrin atë që duan, ju ende dëshironi të luani këto lojëra për kinkiness të seksit që vijon. Dhe ka disa kthesa në koleksion. Unë kam qenë duke luajtur të gjitha këto lojëra dhe unë kam qenë i befasuar për të parë se ata bënë disa gjëra ndryshe nga faqet e tjera që vijnë me tituj në këtë zhanër. Gjithashtu, të gjitha lojërat janë të reja, që vijnë me grafikë të mahnitshme. Le të hedhim një vështrim më të afërt në lojërat që vijnë në këtë faqe, në veprimin e egër pornografik në to dhe në vetë sitin në këtë përmbledhje Të Lojërave Të Seksit Përbindësh Të freskët.

Ndjekur Dhe Fucked Hotties

Në shumicën e lojërave Të Koleksionit Monster Sex Games, historia është e njëjtë. Vajzat e pafuqishme janë ndjekur nëpër pyje, rrugët e qytetit ose rrënojat e tempullit nga monsters shëmtuar me boners ndezur që vetëm duan të ravish disa pidhi ëmbël njerëzore. Nëse ofendoheni lehtësisht nga seksi brutal dhe i detyruar, ndoshta kjo faqe nuk është për ju. Por unë e di për një fakt që kaq shumë zonja janë duke luajtur këto lojëra. Unë nuk dua të hyj pse vajzat duan të luajnë Lojëra Seksi Përbindësh, por mendoj se ju keni një ide të dobët. Sidoqoftë, ka lojëra në këtë koleksion që nuk ndjekin temën e seksit të detyruar. Ka një lojë në të cilën një vajzë merr përsëri fuqinë dhe ajo ka një çift të monsters rob në një burg, të cilin ajo përdor si skllevërit e saj personale seksi, për disa skena të egra hipur që ndonjëherë mund të luhet nga POV, duke ju treguar disa seanca të mahnitshme cowgirl hipur. Gjithashtu, në disa nga lojërat, megjithëse vajzat po luftojnë monsters në fillim, pas një kohe, pasi të ndiejnë rrethin dhe gjatësinë e dicks përbindësh që depërtojnë në to, ata fillojnë të shijojnë veprimin, dhe ata përfundojnë në krye të krijesave, madje duke thithur karin e tyre për të marrë një spermë të freskët përbindësh në fytyrat e tyre dhe në gojën e tyre.

Monsters Dhe Hotties

Monsters në shumë nga këto lojëra janë një lloj zombies gjelbër me cocks masive. Unë nuk dua të them se ata duken si dema me BBCs, por ata me të vërtetë e bëjnë. Nga ana tjetër, ne gjithashtu kemi disa monstra të famshëm. Ka një lojë që është një parodi Për Tomb Rider, në të cilën Lara Croft, ose thënë më mirë një version bustier i saj, po ndiqet nëpër rrënojat e një tempulli Të Lashtë Egjiptian, dhe përbindëshi nuk është tjetër Veçse Anubis, perëndia e vdekjes, i cili mori formën e një qeni të egër me një kar masiv. Pra, nëse ju jeni në qen në veprim vajzë, ju do të gjeni se në mbledhjen e kësaj loje. Monsters të tjera përfshijnë një merimangë gjigante me një kar masiv dhe disa alienë me tentakula që me të vërtetë dinë t'i përdorin ato për depërtim të dyfishtë. Sa për vajzat, shumica e tyre janë lojë klasike seksi hottie, me cica masive, gomarë të mëdhenj dhe kofshë të trasha. Ju do të gjeni disa karaktere më të famshme përveç riinterpretimit të Lara Croft, por unë do t'ju lejoj t'i zbuloni ato vetë ndërsa luani lojërat.

Një Përvojë E Gjitha Në Internet

Edhe pse të gjitha lojërat janë të reja dhe ato vijnë me grafikë TË mahnitshme HTML5, ju do të jeni në gjendje të luani të gjitha direkt në shfletuesin tuaj, pa pasur nevojë të shkarkoni asgjë. Ju as nuk do të keni nevojë të krijoni një llogari. Të gjitha këto lojëra vijnë falas. Faqja bën disa reklama në zonën e anëtarëve, sepse kështu i mbajnë dritat ndezur. Por reklamat nuk do të ndërhyjnë në përvojën tuaj të lojrave. E vetmja gjë që do të doja të shihja në sit do të ishin disa mjete shfletimi. Nuk ka kategori, etiketa ose filtra për të kaluar nëpër lojëra. Ju do të duhet të lëvizni nëpër koleksion. Për fat të mirë, titujt dhe miniaturat janë sugjeruese dhe ka përshkrime të shkurtra nën lojëra duke ju dhënë një ide se çfarë po ndodh në koleksion. E tëra çfarë ju duhet të bëni tani është të ndiqni lidhjen tonë dhe do të jeni të vendosur të shijoni të gjitha këto lojëra ekstreme seksi. Vetëm sigurohuni që të mos ofendoheni lehtë.

Review Pros

  • Të Gjitha Lojërat Krejt Të Reja
  • Përmban Një Parodi Tomb Rider
  • Veprim Brutal Seksi

Rishikimi Cons

  • Mund Të Përdorë Disa Mjete Shfletimi

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me MonsterSexGames

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito MonsterSexGames