Shemale Seks Lojra

ShemaleSexGames

Lojra Seksi Shemale-Fantazitë Tuaja Interaktive Tranny

Zhanri i lojrave pornografike trans ka filluar të marrë ritmin në vitet e kaluara, dhe ka disa tituj të rinj që më impresionuan me marrjen e tyre në fantazinë shemale. Por nuk ka aq shumë faqe të dedikuara për këtë ngërç. Zakonisht do të gjeni lojëra pornografike trans në disa faqe të përgjithshme, dhe ato përfshihen në seksionin homoseksual. Ju dhe unë të dy e dimë se nuk është e njëjtë. Për fat të mirë, ne kemi gjetur një sit që i kushtohet tërësisht fantazisë trans. Quhet Lojë Seksi Shemale dhe duhet të them se jam i impresionuar me atë që ata po ofrojnë. Lojra me një shumë të variacionit ngërç dhe karaktere të tilla të nxehtë. Babes Sexy me dicks masive, por edhe boobs bukur, gomarë të mëdha dhe fytyra të bukura. Më shumë se kaq, koleksioni gjithashtu përmban disa lojëra me hermafroditë të nxehtë. Kjo do të thotë që ju do të merrni për të luajtur me chicks të cilët përveç dicks gjithashtu kanë pussies, të drejtë ku topa duhej të ishin. Kjo hap një fushë të re të mundësive të këqija. Le të hedhim një vështrim në atë Që Koleksioni I Lojërave Seksuale Shemale u sjell lojtarëve në këtë përmbledhje vijuese.

Të Gjitha Llojet E Seksit Trans

Ajo që më pëlqen në lidhje me këtë faqe është shumëllojshmëria e madhe e fantazive trans që janë paraqitur në lojëra. Koleksioni nuk prodhohet nga një studio e vetme. Ata kanë lojëra nga zhvillues të ndryshëm, dhe secili ka një marrje të ndryshme të seksit trans dhe një stil të ndryshëm të dizajnimit të personazheve. Nga njëra anë, ju merrni lojërat që shfaqin shemale në veprimin shemale, të cilat janë më të njohurat. Në këto lojëra, një vajzë është dhënësi dhe tjetra është marrësi. Dhe marrësi me të vërtetë merr një ngërç. Përveç ndyrë gomar, ka edhe deepthroat, i fuqishëm, facials dhe shumë më tepër. Por koleksioni gjithashtu vjen me shemale of girl action, e cila sinqerisht është mënyra ime e preferuar për të shijuar këtë ngërç. Dhe unë kam qenë aq i lumtur për të gjetur se ka një kategori të tërë të shemale në vajzë lojra Në Shemale Seks Games, pasi kjo ngrohtë është shumë e rrallë. Nuk ka aq shumë shemale në veprim njeri pse, dhe unë mendoj se kjo është për shkak se në publikun e gjerë, kjo ngërç përshtatet më shumë në sferën e lojrave homoseksual. Por ata ende ofrojnë disa lojëra në të cilat ne mund ta shijojmë atë ngërç, kështu që mendoj se është mirë.

Kinks Të Rralla Në Lojërat Trans

Duke luajtur këto lojëra ju do të zbulojë të gjitha llojet e kinks dhe fantazitë. Para së gjithash, ka lojëra dom/sub. Përveç seksit të përgjithshëm, i cili është mjaft agresiv dhe i egër, ka disa lojëra në të cilat babes trans kanë skllevërit e tyre, të cilat ata i mbajnë në një zinxhir dhe zinxhir. Një tjetër ngërç që kam parë është një treshe midis dy burrave dhe një tgirl e cila është duke u larguar ndërsa djemtë po bien në fytyrën e saj. Seksi në natyrë është një tjetër fantazi që unë e di se kaq shumë prej jush do të gëzojnë, dhe kur bëhet fjalë për kinks të rralla, unë do të thoja se më e rralla është fantazia gjigante vs e vogël. Dhe tani për t'ju treguar për lojërat hermafrodite. Ka disa lojëra në këtë koleksion në të cilën babes trans kanë dy cocks dhe pussies. Dhe ata marrin fucked në pussies. Seksi nuk është shumë i ndryshëm nga lojërat e tjera. Ajo që është e ndryshme janë skenat solo, sepse ju do të merrni për të parë një vajzë stroking karin e saj, ndërsa në të njëjtën kohë ajo është prekje pidhi e saj, dhe ajo cums nga të dy vrima në të njëjtën kohë.

Grafika dhe Detajet E Faqes

Lojrat E Seksit Shemale vijnë me të gjitha lojrat e reja. Ju nuk do të gjeni një Lojë Të Vetme Flash në këtë koleksion. Të gjithë titujt u krijuan pas vitit 2015 dhe të gjithë vijnë NË HTML5. Ju do të jeni në gjendje t'i luani ato direkt në shfletuesin tuaj, si në kompjuter ashtu edhe në pajisje të lëvizshme. Disa lojëra janë pak më të mëdha dhe ata mund të marrë një kohë për të ngarkuar. Por as në të dhënat celulare nuk kam pritur më shumë se 90 sekonda që një lojë të ngarkohet. Pasi të jetë ngarkuar, do të jeni në gjendje ta luani atë pa ndonjë vonesë ose ndërprerje. Në përgjithësi, Lojërat Seksuale Femërore mund të jenë një nga koleksionet më të mira të lojrave pornografike trans atje. Ajo ka shumëllojshmëri, ajo ka grafikë të re, dhe kjo është e gjitha falas. Nëse ka një sit më të mirë në këtë vend, atëherë nuk kam dëgjuar ende për të. Merrni në lidhjen që ne ofrojmë dhe provoni të gjitha këto lojëra. Unë jam i sigurt se ju do të jetë i kënaqur me atë që ata ofrojnë.

Review Pros

  • I Çuditshëm Shemale Fantazitë
  • Dom / Nën Veprim Seksual
  • Vajzat Me Cocks dhe Pussies

Rishikimi Cons

  • Nuk Mjafton Trans Në Seksin E Djalit

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me ShemaleSeksLojra

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito ShemaleSeksLojra