The Game of Bone

gameofbones.net

Loja E Kockave – Kjo Është Lojë E Fronit, Por Edhe Kinkier

Kur bëhet fjalë Për Game of Thrones, do të thoshit se fansat po marrin veprime të mjaftueshme për të qenë të lumtur. Ka shumë chicks lakuriq në episodet, dhe aq shumë seksi incest. Por kjo vetëm ngacmon tifozët me brirë dhe ata gjithmonë kërkojnë më shumë. Një studio e lojërave për të rritur ka krijuar ndoshta parodinë më të mirë pornografike Të të gjithëve. Quhet Loja E Kockave dhe vjen me disa nga fantazitë më të egra, duke shfaqur tre nga personazhet më të nxehtë në lojë. Gjeni se kush janë ata dhe çfarë kinks ata janë deri në këtë shqyrtim në vijim.

Kush Është Duke U Fucked Në Lojë E Eshtrave

Edhe pse ka kaq shumë chicks të cilët mund të jenë karaktere në këtë lojë, zhvilluesit kanë ndaluar në tre më të nxehta. Për mua, vogëlushja më e nxehtë Në GoT është Cersei. Unë vetëm Si MILFs dhe bitches këqija dhe ajo është në këtë lojë, kështu që unë jam i lumtur. Nëse ju pëlqen Daenerys, atëherë ju do të jenë të lumtur shumë, sepse Nëna E Dragons është fucked edhe në këtë lojë. Dhe së fundi, ne kemi zogth cutest dhe më joshëse të të gjithë serisë, Margaery, kuqo me smirk nxehtë dhe tits mahnitshme. Kur bëhet fjalë për personazhet meshkuj, I vetmi i famshëm Është Tyrion Lannister, të cilin ne e dimë se ka një karin e madh dhe ai e përdor atë mirë në motrën e tij në histori. Loja ka një grafik që është i ngjashëm me atë të një romani vizual, dhe skema e ngjyrave që ata zgjodhën po përputhet me atë në serinë origjinale, e cila do t'ju japë të njëjtën ndjenjë siç do të merrni kur po shikonit episodet emocionuese të Game of Thrones. Por tani është një përvojë interaktive dhe ju merrni për të qij këto babes ashtu si ju gjithmonë ëndërruar. Tani le të shohim se çfarë lloj skenash seksi po ju presin në Lojën E Kockave.

Incesti, Gangbangs Dhe më Shumë

Ishte e qartë se do të kishte një incest në këtë lojë. Siç e përmenda, Tyrion është duke ndyrë Cersei me karin e tij të madh pikërisht në Fronin E Hekurt. Por ata nuk janë vetëm. Ata janë bashkuar Nga Margaery dhe ka një skenë të bukur të dyfishtë blowjob me mbretëreshën dhe vajzën e saj në ligj ndarjen e spermës në një cumkiss bukur. Cersei është kurvë horniest e kësaj loje. Në një skenë ju mund të gëzojnë të saj në një zhurmë bandës, në të cilën ajo urdhëron ushtarët e saj për të qij vrima e saj dhe të mbuluar atë në spermë e tyre. Mos mendoni se kam harruar t'ju tregoj Për Daenerys. Është edhe një personazh tjetër i famshëm që nuk e kam përmendur sepse nuk doja t'ia prishja surprizën. Por kjo lojë ka skenën e herës Së Parë Të Daenerys me një burrë. Ashtu është. Ju do të merrni për të luajtur Si Khal Drogo si ai është ndyrë e saj të vështirë nga prapa. Por skena ime e preferuar e të gjithë lojës është kur të tre babes janë duke marrë së bashku për një treshe lezbike. Jam i sigurt që edhe ju do ta doni skenën, pasi ajo vjen me fytyrë të ulur, lëpirje gomari dhe madje edhe squirting. Loja E Eshtrave mund të luhet falas, direkt në shfletuesin tuaj.

Review Pros

  • Lojë E Froneve Seks Parodi
  • Seksi I Nxehtë I Incestit
  • Grafikë Të Ftohtë

Rishikimi Cons

  • Mund Të Përdorin Më Shumë Karaktere

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me TheGameofBone

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito TheGameofBone