The Game of Bone

gameofbones.net

Игра На Коска – Тоа Е Игра На Престолот, Но Дури И Кинкиер

Кога станува збор за Игра на Тронови, би рекле дека фановите преземаат доволно акција за да бидат среќни. Има многу голи женски во епизодите, и толку многу инцест секс. Но, тоа само ги возбудува навивачите и тие секогаш бараат повеќе. Една студија за возрасни ја создаде веројатно најдобрата Порнографска пародија од сите нив. Тоа се нарекува Игра На Коските и тоа доаѓа со некои од најлудите фантазии, во кој три од најжешките ликови во играта. Дознајте кои се тие и какви се нивните намери во овој краток преглед.

Кој Се Ебе Во Играта На Коските

Иако има толку многу девојки кои би можеле да бидат ликови во оваа игра, програмерите се запре на најжешките три. За мене, најзгодното бебе Е Серси. Јас само Како Зрели Жени и лоши кучки и таа е во оваа игра, па јас сум среќен. Ако ви се допаѓа Денерис, тогаш ќе бидете среќни премногу, бидејќи Мајката на Змејови е исто така наебана во оваа игра. И конечно, ја имаме најубавата и најпривлечната женска од целата серија, Марџори, црвенокосата со жешка миризба и неверојатни цицки. Кога станува збор за машки ликови, единствениот познат е Тирион Ланистер, за кој знаеме дека има голем кур и тој добро ја користи својата сестра во приказната. Играта има графика која е слична на онаа на визуелниот роман, и шемата на бои што ја избрале е појавување на онаа во оригиналната серија, која ќе ви даде исто чувство како што би го добиле кога сте ги гледале возбудливите епизоди на Игра на Тронови. Но, сега тоа е интерактивно искуство и можеш да ги ебеш овие бебиња како што отсекогаш си сонувал. Сега да видиме каков вид на секс сцени се чека за вас во Играта На Коските.

Инцест, Гангбанг И Повеќе

Беше очигледно дека ќе има инцест во оваа игра. Како што спомнав, Тирион го ебе Серсеј со неговиот голем кур на Железниот Трон. Но, тие не се сами. Им се придружува Марџори и има убава сцена со дупло пушење со кралицата и нејзината снаа кои делат сперма во фин кумкис. Серсеи е најглупавата кучка на оваа игра. Во една сцена можеш да уживаш во банда, во која таа им наредува на нејзините војници да ги ебат дупките и да ја покријат нивната сперма. Немој да мислиш дека заборавив да ти кажам за Денерис. Има уште еден познат лик кој не го спомнав бидејќи не сакав да го уништам изненадувањето. Но оваа игра ја има сцената од првиот Пат На Денерис со маж. Така е. Ќе играш Како Кал Дрого, бидејќи тој ја ебе од позади. Но, мојата омилена сцена од целата игра е кога трите бебиња се здружуваат за лезбејска тројка. Сигурен сум дека ќе ви се допадне и сцената, бидејќи доаѓа со лице кое седи, лиже, па дури и прска. Играта На Коските може да се игра бесплатно, директно во вашиот прелистувач.

Преглед На Добрите

  • Игра На Тронови Секс Пародија
  • Секси Женска Облека
  • Кул Графика

Преглед Лошите Страни

  • Може Да Користи Повеќе Знаци

Повеќе Страници Слични На TheGameofBone

Приказ На Повеќе Игри
Посета TheGameofBone