Fucked Up Sex Games

FuckedUpSexGames

Fucked Up Seks Lojra-Master burg

Kjo lojë ofron një anë krejtësisht të ndryshme të seksit. Tani mund të eksploroni fantazitë më të errëta që kanë kaluar ndonjëherë nëpër mendjen tuaj të ndyrë. Me koleksionin Fucked Up Sex Games, siç nënkupton vetë emri, ju do të merrni për të eksploruar anën e errët të kënaqësive seksuale. Ka shumë skllevër që ju të dominoni dhe përdorni. Ju mund t'i stërvitni ata sipas dëshirës tuaj, për të thithur karin, t'ju shërbejnë në çfarëdo mënyre, seksuale ose tjetër. Nuk ka kufi në atë që mund të bëni. Kjo lojë është agresive, e mbushur me dhimbje dhe kënaqësi, poshtërim dhe shumë më tepër. Ju keni në dispozicionin tuaj shumë rigs dhe makina të ndyrë për skllevërit tuaj që do të përdoren megjithatë ju e shihni të arsyeshme. Ata do t'ju shërbejnë në mënyrë të përsosur dhe do t'i nënshtrohen çdo gjëje që dëshironi. Mos u shqetësoni për ta, pasi ata janë këtu vetëm për një qëllim që është t'i shërbejnë mjeshtrit. Skllevërit zuskë janë shumë të nxehtë dhe të gatshëm të bëjnë gjithçka që duhet për kënaqësinë tuaj.

Dominoni dhe përdorni ato deri në lot

Lojërat E Seksit Fucked Up janë një imitues birucë, me shumë skena në dispozicionin tuaj. Çdo gjë shkon dhe çdo gjë është e mundur. Ju mund t'i lidhni skllevërit me çdo litarë, t'i bëni ata të luten, të bërtasin ose të qajnë nga dhimbja ose kënaqësia. Ju mund të qij ato me makina, lodra, dildos dhe karin tuaj masiv. Ju mund të grisni dhe shtrini vrimat e tyre secila në të njëjtën kohë ose të gjitha menjëherë. Skllavëria dhe kamxhikët janë rreth e rrotull për t'u përdorur për të shkaktuar dhimbje dhe kënaqësi si për zotërinë ashtu edhe për skllavin. Ju mund të rregulloje skllevërit duke zgjedhur pamjen e tyre, boobs e tyre, gomarët e tyre dhe dicks. Po, dicks gjithashtu, pasi ju mund të merrni edhe meshkujt nëse ju pëlqen. Ju gjithashtu mund të luani si femër ose mashkull, në varësi të helmit tuaj. Pra, nëse tashmë po e lexoni këtë, koleksioni Fucked Up Sex Games është padyshim për ju. Përmbushni fantazitë tuaja më të thella dhe më të errëta për skllevërit e seksit, ndyrë të ashpër dhe më shumë pa asnjë tel të bashkangjitur. Ky koleksion i lojrave do t'ju bëjë sperma më të vështirë, më shpejt se sa mund të thoni BDSM, dhe shpesh ju bëjnë të mbani frymën tuaj në pritje.

Grafika reale dhe niveli i detajeve

Koleksioni I Lojërave Seksuale Fucked Up është i mbushur me tipare sensuale, seksi dhe të hollësishme, kështu që ju do të jeni në gjendje të ndjeni dhimbjen e shkaktuar dhe shpërblimet që vijnë me këtë. Klithmat e dhimbjes, poshtërimi dhe lypja do të duken aq reale sa shpesh do të harroni se po luani një simulim. Kënaqësia është e garantuar pasi keni luajtur vetëm një lojë. Më pas, patjetër që do të dëshironi gjithnjë e më shumë. Rrëmbej, shuplakë dhe të depërtojnë në rrugën tuaj në çdo mrekullueshëm, skllav i pafajshëm ju ndotin. Loja është plotësisht falas dhe mund të luhet direkt në shfletuesin tuaj të zgjedhur. Nuk kërkohet as regjistrim ose shkarkim, kështu që thjesht klikoni disa herë dhe filloni udhëtimin më të mirë të seksit të ndyrë të jetës tuaj.

Review Pros

  • Tortura e pamëshirshme BDSM
  • Karaktere Të Mrekullueshme
  • Veshjet e shkëlqyera BDSM

Rishikimi Cons

  • Nuk Mund Të Luajë Si Skllav

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me FuckedUpSexGames

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito FuckedUpSexGames