Narcos XXX

narcosxxx.com

Наркос ХХХ – Тоа Е Како Мексикански Порно ГТА

Наркос ХХХ е пародија на порно играта за познатото Нетфликс шоу Наркос. Претпоставувам дека тоа е прилично очигледно од името на оваа возрасна игра. Но, она што не е изненадувачки е колку е голема оваа игра. Наркос ИКС има нешто од ГТА серијата. Тоа не е игра со отворен свет, но има ист вид на акција. Ќе добиете во престрелките со полицијата, ќе мора да заврши потраги и ќе добиете еротски награди на крајот. Исто така, ќе бидете во можност да игра со три различни карактери, графика се извонредни, и музика која игра во позадина е исто така одличен плус за целата игра. Повеќе за Тоа може да прочитате во Нашиот Напис ЗА Нарко-Картели.

Лудиот Живот На Пабло

Во оваа игра ќе започне Како Пабло Ескобар кој се обидува да избега од полицајци во брод полицијата потера. Дури и од првите моменти, акцијата е прилично дива. Фактот дека има повеќе во оваа игра освен секс е привлекување на многу играчи. Ако исто така сакате порно игри со потраги и заговори, сигурно ќе уживате во секој момент на Играње Наркос. Згора на тоа, пред играта започнува, ќе добиете за да го прилагодите на карактери. Ништо не можете да промените за нивниот изглед. Но, повторно, ова е пародија на порно играта во која ликовите се дизајнирани да изгледаат како во оригиналната приказна, па прилагодувањето не се вклопува во вакви игри. Сепак, ќе бидете во можност да им даде на вашите карактери посебни способности, зголемува и сите видови на пиштоли. Акцијата ќе ве однесе низ сите видови на потраги, кои се распоредени да се стави заедно заговор линија која е всушност возбудлив. Секогаш сакам да играм возрасни игри кои можат да ме внесат во приказната. Секс сцените доаѓаат по секоја потрага, како еротска награда. Ова не е само филмски проект. Можете исто така да играте игри за секс.

На Графика И Музика

Графика на играта се прилично слични на оние во ГТА серија. Тие не изгледаат исто како графика ГТА В, бидејќи по сите, ова е онлајн интернет пребарувач секс игра, но тие се слични на графика НА Гта Сан Андреас, што е прилично убаво. Дури и ОД ГЛЕДНА точка од која ќе ја играат играта е трето лице. Уште една работа која ме натера да се вљубам во оваа игра беше саундтракот. Музиката што се користи во Наркос Е слична на онаа во оригиналната серија. Сите Тие Латино песни ќе направат да се чувствувате како да сте на улиците На Богота и Меделин и го живеете животот на најпознатиот нарко-лорд на сите времиња. Значи, ако сакате да го доживеете животот на Пабло Ескобар, со возбудливото дилање на дрога и луд сексуален живот, Наркос ХХ е сигурен игра која треба да ја играте. Ако никогаш не сте ја гледале серијата, играта ќе ве натера да сакате да ја гледате. И ако сте го гледале, сигурен сум дека дури и не може да одолее читање оваа далеку и сте веќе ужива во игра.

Преглед На Добрите

  • Возбудлива Игра Приказна
  • Познати Ликови
  • ГТА Стил Графика

Преглед Лошите Страни

  • Не Може Да Го Промени Изгледот На Карактерот

Повеќе Страници Слични На NarcosXXX

Приказ На Повеќе Игри
Посета NarcosXXX