Narcos XXX

narcosxxx.com

Narcos XXX-Është SI Një Meksikan Porno GTA

Narcos XXX është parodia e lojës pornografike për Shfaqjen E famshme Netflix Narcos. Unë mendoj se është shumë e qartë nga emri i kësaj loje të rritur. Por ajo që nuk është e qartë është se sa e mahnitshme është loja. Narcos XXX ka diçka nga seria E lojërave GTA. Nuk është një lojë e hapur botërore, por ka të njëjtin lloj veprimi. Ju do të merrni në shkëmbime zjarri me policët, ju do të keni për të përfunduar quests dhe ju do të merrni shpërblime erotike në fund. Gjithashtu, ju do të jetë në gjendje për të luajtur me tre karaktere të ndryshme, grafika janë të shquar, dhe muzika që luan në sfond është gjithashtu një plus i madh për të gjithë lojës. Ju mund të lexoni më shumë rreth tij në Rishikimin Tonë Narcos XXX.

Jeta E Çmendur E Pablo

Në këtë lojë ju do të fillojë si Pablo Escobar i cili është duke u përpjekur për të shpëtuar policët në një ndjekje të policisë varkë. Edhe nga momentet e para, veprimi është mjaft i egër. Fakti që ka më shumë në këtë lojë përveç seksit po tërheq shumë lojtarë. Nëse ju pëlqejnë edhe lojërat pornografike me kërkime dhe komplote, me siguri do të shijoni çdo moment të lojës Narcos. Për më tepër, para se të fillojë loja, do të duhet të personalizoni personazhet. Nuk ka asgjë që mund të ndryshoni në lidhje me mënyrën se si duken. Por përsëri, kjo është një parodi e lojës pornografike në të cilën personazhet janë krijuar për t'u dukur si në historinë origjinale, kështu që personalizimi nuk përshtatet në lojëra si kjo. Megjithatë, ju do të jetë në gjendje për të dhënë karaktere tuaj aftësi të veçanta, rrit dhe të gjitha llojet e armëve. Veprimi ju merr nëpër të gjitha llojet e quests, të cilat janë të rregulluar për të vënë së bashku një linjë komplot e cila është në fakt emocionuese. Gjithmonë më pëlqen të luaj lojëra për të rritur të cilat mund të më investojnë në histori. Skenat e seksit vijnë pas çdo kërkimi, si një shpërblim erotik. Dhe nuk janë vetëm kinematikë. Ju do të jeni në gjendje të luani edhe lojërat seksuale.

Grafika Dhe Muzika

Grafika e lojës është mjaft e ngjashme me ato në serinë GTA. Ata nuk duken vetëm si grafika GTA V, sepse në fund të fundit, kjo është një lojë seksi në internet, por ato janë të ngjashme me grafikat E GTA San Andreas, e cila është shumë e bukur. Edhe POV nga e cila ju do të luajnë lojë është personi i tretë. Një tjetër gjë që më bëri të bie në dashuri me këtë lojë ishte fonogram. Muzika e përdorur Në Narcos XXX është e ngjashme me atë në serinë origjinale. Të gjitha ato këngë Latine do t'ju bëjnë të ndiheni sikur jeni në rrugët E Bogota dhe Medellin dhe po jetoni jetën e zotit më famëkeq të drogës të të gjitha kohërave. Pra, nëse doni të përjetoni jetën e Pablo Escobar, si me trajtimin emocionues të drogës ashtu edhe me jetën seksuale të çmendur, Narcos XXX është i sigurt se një lojë duhet të luani. Nëse nuk e keni parë kurrë serialin, luajtja e lojës do t'ju bëjë të dëshironi ta shikoni. Dhe nëse e keni parë, jam i sigurt që as nuk mund t'i rezistonit leximit deri më tani dhe tashmë po shijoni lojën.

Review Pros

  • Histori Emocionuese E Lojës
  • Personazhe Të Njohur
  • Grafika E STILIT GTA

Rishikimi Cons

  • Nuk Mund Të Ndryshojë Pamjen E Karakterit

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me NarcosXXX

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito NarcosXXX