Lojëra Seksi Toon

cartoonstimulation.com

Lojëra Seksi Toon – Për Naughtiest E Lojtarëve

Një nga fantazitë më të këqija në botën e pornografisë është epshi për personazhet vizatimorë. Dhe unë vij me një rekomandim që mund të kënaqë disa nga ëndrrat tuaja më të përdredhura kur bëhet fjalë për këtë ngërç. Faqja quhet Lojëra Seksi Toon dhe vjen me një koleksion të lojërave pornografike hardcore në të cilat personazhet vijnë nga disa nga shfaqjet më të famshme televizive vizatimore për të rriturit nga TV Amerikan. Ne po flasim për babes nga shfaqje si Family Guy, The Simpsons, American Dad, ose Rick dhe Morty. Dhe të gjithë skenarët janë tepër të egër. Të gjitha gratë në këto shfaqje janë duke u zhveshur dhe ata mashtrojnë burrat e tyre, ose ata kënaqen me seksin mëkatar të familjes tabu. Dhe do të jeni në gjendje të shijoni të gjithë këta skenarë në një mënyrë interaktive, direkt në shfletuesin tuaj, nëse futeni në këtë faqe tani. Nuk kushton asgjë dhe nuk ju duhet as një llogari. Lexoni më shumë rreth tij në paragrafët e mëposhtëm të rishikimit Tonë Të Lojërave Seksuale Toon.

Seksi Është I Çmendur

Kur hyra në këtë faqe, u befasova kur pashë se sa të çuditshëm ishin në të vërtetë skenarët e seksit. Ka vetëm disa skena në të cilat vajzat nga karikaturat tuaja të preferuara po bëjnë seks me të dashurit ose burrat e tyre aktualë. Të gjithë ata u çmendën dhe po veprojnë si kurva totale. Në këto lojëra, Marge Simpson është i ndyrë të gjithë miqtë e burrit të saj, dhe Quagmire më në fund po arrin të shtyjë karin e tij brenda pidhit Të Lois. Jo vetëm kaq, por ka shumë veprime incesti në këto lojëra. Për shembull, ju mund të luani një skenë në të cilën Bart fucks Lisa, ose një skenë në të cilën Chris fucks Nënën E Tij Lois. Sikur të mos mjaftonte kjo, ka edhe veprime inçesti lezbike në lojëra. Në një lojë, vajzat e familjes së babait Amerikan, që do të thotë Francine dhe vajza e saj Hayley, po e marrin atë me një rrip, pikërisht në divan në dhomën e ndenjes. Nga ana tjetër, Në Lojën Pornografike Rick dhe Morty, ju mund të shijoni një skenë të këndshme lezbike me Beth dhe Vajzën e saj Summer. I gjithë seksi në këto skena është intensiv. Ajo përmban ass ndyrë, squirting, deepthroat, facials dhe sperma hahet, madje edhe disa ass adhurimin dhe këmbët luajnë. Të gjithë ju ndonjëherë e nevojshme për fantazitë tuaja çuditshëm kartonave mund të jenë të gëzuar këtu pa kufij.

The Graphics në Lojëra Seksi Toon

Të gjitha lojërat Në Lojrat E Seksit Toon u zhvilluan nga e njëjta kompani. Edhe pse grafika dhe fizika e lojës duken të njëjta, secila prej lojërave po respekton stilin e animacionit të karikaturës origjinale pas së cilës u modelua. Pra, ju do të merrni për të shijuar Një Marge Simpson lakuriq ose një lois Griffin slutty i cili duket tamam si ajo e bën në shfaqje origjinale. E vetmja gjë që nuk është si në shfaqjen origjinale janë zërat. Voiceovers janë të vështira për t'u kopjuar, dhe zhvilluesit zgjodhën të shkonin pa zëra për personazhet çfarëdo. Get në vend tani, dhe përjetojnë këtë kink toon për të lira.

Review Pros

  • Karaktere Vizatimor Duke U Çuditshëm
  • Seksi I Egër Familjar
  • Mjaft Personazhe Të Njohur

Rishikimi Cons

  • Personazhet nuk Janë Zëri

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me LojëraSeksiToon

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito LojëraSeksiToon