Sex Slave Games

SexSlaveGames

Lojërat E Skllevërve Të Seksit-Veprimi I Seksit Të Egër

Ka kaq shumë kinks dhe fetish në këtë botë, por një nga më të njohurit prej tyre është dom/sub one. Burra nga e gjithë bota po duan të dominojnë një grua. Të ketë pushtet mbi të dhe ta vendosë atë përmes të gjitha llojeve të teknikave të torturës seksuale që do ta bëjnë atë të shajë dhe të bërtasë në të njëjtën kohë. Dhe vajzat duan të dominohen gjithashtu, në rast se nuk e dinit. Epo, nëse e keni atë fantazi, mund të gjeni pak kënaqësi në koleksionin e Lojërave Të Skllevërve Seksualë. Ka kaq shumë për të shpalosur në lidhje me këtë faqe. Kinks që janë prekur nga ky koleksion janë ndër ato më të egra në botën e lojrave online. Ndonjëherë, veprimi bëhet aq intensiv sa që disa nga lojtarët janë të zemëruar, sepse ata nuk mund të marrin nastiness e gameplay. Pra, mos i luani këto lojëra nëse nuk jeni mjaft keq. Por nëse jeni të egër dhe hardcore, atëherë do të ndiheni si në shtëpi në zonën anëtare të kësaj faqeje. Le ta hedhim një vështrim më të afërt në rishikimin vijues.

Çfarë Është Kaq E Çuditshme Për Lojërat E Skllevërve Seksualë?

Para së gjithash, i gjithë koleksioni sillet rreth universit BDSM. Bëhet fjalë për vajzat skllave që po lidhen dhe abuzohen nga dominuesit e tyre. Dhe dominatorët janë të mahnitshëm. Ka lojëra në të cilat ju do të luajë si një mjeshtër, dhe në lojëra të tjera ju do të merrni për të shijuar femdom fantazi nga perspektiva e një dominatrix. Pavarësisht se çfarë loje zgjidhni, skllavëria do të jetë e kënaqshme. Vajzat mund të jetë i lidhur deri në shtretër, lidhur me zinxhirë në dungeons, ose ata mund të jenë të mbyllur në disa pajisje çuditshëm bdsm torturës, ku lypin e tyre për ju për të ndaluar. Dhe pastaj fillon tortura. Në varësi të lojës që zgjidhni të luani, do të keni një seri të gjatë teknikash të çuditshme dhe metoda të pamëshirshme të nxitjes së dhimbjes që mund të përdorni në skllevërit tuaj. Insertions çmendur lodër seksi, orgasms detyruar, chocking, i fuqishëm, shuplaka, luajnë ndikim me kamxhikë dhe paddles, apo edhe fisting në rastin e një lojë janë disa nga veprimet që ju do të keni në dispozicionin tuaj në gameplay e titujve Në Seks Slave Games. Dhe më mirë të merrni një palë kufje kur filloni të luani këto lojëra, sepse skllevërit tuaj do të bërtasin nga maja e mushkërive të tyre.

Detajet e teknologjisë dhe Grafika

Të gjitha lojërat që janë paraqitur në këtë koleksion janë NGA epoka HTML5 e lojrave për të rritur. Disa prej tyre janë pak më të vjetër dhe disa prej tyre janë më të reja, por të gjitha ia vlen të luhen dhe vijnë me grafikë të shkëlqyeshme. Pozicionet e trupit dhe lëvizjet janë të natyrshme. Unë i dua detajet grafike që hynë në të gjitha pajisjet BDSM që përdoren nga mjeshtrat në skllevërit e tyre. Një tjetër gjë që më pëlqen në lidhje me lojërat janë shprehjet e fytyrës së skllevërve. Ju mund të lexoni frikë dhe dhimbje në sytë e tyre kur lëshoni zemërimin tuaj në trupat e tyre të lidhur. Shumica e personazheve janë vixens në këto lojëra, por në disa tituj do të merrni personazhe kukudhësh, të cilët janë pothuajse të njëjtë me ata njerëzorë, me përjashtim që ata kanë sy të bardhë dhe veshë me majë. Cilësimet në të cilat zhvillohet veprimi janë të errëta, pasi ato duhet të jenë në zhanrin BDSM. Ju zakonisht do t'i torturoni këto babes ose në birucat ose në azilet e pista të çmendura.

Gati Për Të Qenë Mjeshtër?

Pavarësisht se çfarë loje zgjidhni nga ky koleksion, ju do të merrni atë ndjenjë fuqie mbi skllevërit tuaj. Dhe ju merrni atë ndjenjë falas, sepse të gjitha lojërat në këtë koleksion vijnë tek ju pa pagesë, pa llogari të nevojshme dhe pa shkarkime. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të futeni në sit dhe të filloni të shfletoni lojërat. Faqja nuk ka mjete shfletimi, por shfletimi kalon lehtë përmes lëvizjes. Gjëra të tjera që mungojnë janë seksionet e opsioneve të vlerësimit dhe komenteve, por unë mendoj se ju mund të jetoni pa to. Lojërat E Skllevërve seksualë kanë të bëjnë me përvojën e lojrave. Ajo vjen me një platformë që bën pikërisht atë dhe e bën mirë. Ju do të jeni në gjendje të luani lojërat direkt në shfletuesin tuaj. Lojërat do të ngarkohen shpejt dhe nuk do të keni nevojë të krijoni dhe llogarisni ose shkarkoni asgjë. Thjesht futuni në sit dhe jetoni fantazinë TUAJ BDSM në botën virtuale.

Review Pros

  • Lojë Brutale
  • Grafika HTML5
  • Organet E Përgjegjshme Të Skllevërve

Rishikimi Cons

  • Faqes I Mungojnë Veçoritë E Shfletimit

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me SexSlaveGames

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito SexSlaveGames