Life Selector

LifeSelector.com

Përzgjedhësi I Jetës-Loja Juaj E Vërtetë Pornografike

Kur unë jam duke thënë real porn game, unë jam duke iu referuar faktit se në këtë faqe ju do të merrni pornografi të vërtetë, dhe loja do të jetë që ju do të ndryshojë mënyrën se si filmi shpaloset. Nëse ju keni shikuar Ndonjëherë Black Mirror Bandersnatch ju do të jetë aq i kënaqur për të hyrë në këtë faqe, sepse ajo punon në të njëjtin sistem. Ju do të merrni për të luajtur një film, dhe pastaj në çdo pikë kyçe në veprim, ju do të zgjidhni atë që po ndodh më pas. Unë e di se nuk është saktësisht një lojë pornografike, por mund të jetë loja në të cilën ju jeni drejtori i pornografisë tuaj. Kishte disa faqe të tjera në të kaluarën që u përpoqën të ofronin këtë lloj përmbajtjeje, por Life Selector është i pari që në të vërtetë mund ta tërhiqte atë. Le të shohim se çfarë po vjen në zonën anëtare të kësaj faqeje në paragrafët e mëposhtëm të Rishikimit tonë Fresh Life Selector.

Mbi 2000 Histori

Ajo që më bën përshtypje në lidhje me këtë faqe është fakti se ajo vjen me mbi 2,000 filma. Kur mendojmë për faktin se çdo film ka kaq shumë përfundime të mundshme, ne e kuptojmë se për të bërë 2,000 prej tyre ata duhet të kenë xhiruar aq shumë pornografi. Dhe është e gjitha pornografi cilësore, e cila vjen NË POV dhe do t'ju bëjë të ndiheni pjesë e veprimit. Rezolucioni në këto filma Është FullHD dhe ata do të fillojnë të vendosin pornografinë TONË 4K këtë vit. Sa i përket seksit, gjithçka kryhet mrekullisht. Pavarësisht ngërçit që ju pëlqen, do të gjeni kaq shumë prej tij. Nuk është çdo gjë nga handjobs dhe blowjobs, për anal dhe facials, dhe madje kinks si këmbët luajnë, BDSM, dhe një shumë të luajnë rol familjar. Koleksioni nuk do të ishte kaq i lezetshëm pa yjet më të mirë pornografikë që janë paraqitur në filma. Ne po flasim babes top raft si Riley Reid, Adriana Chechik, Mia Malkova, ose Elsa Jean, por Edhe MILFs famshme si Chanel Preston, Dana DeArmond ose Phoenix Marie. Pra, nëse doni të drejtoni pornografinë tuaj me yjet më të mirë pornografikë të momentit, gjithçka që ju nevojitet është të futeni në këtë faqe. Dhe kam dëgjuar se ata do të fillojnë të prodhojnë PORNOGRAFI VR gjithashtu.

Review Pros

  • Yjet Legjendar Të Pornografisë
  • Zgjidhni Fundin Tuaj
  • POV Porno

Rishikimi Cons

  • Nuk Mund Të Shkarkoni Filma

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me LifeSelector

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito LifeSelector