FenOXO

FenOXO.com

Feno OXO-Shtëpia E Nsfw Rambling

Feno OXO është blogu që dëshironi të shikoni nga ju jeni një pasionant i veprave të artit erotika dixhitale. Ky është blog krijues personal i një djali që me të vërtetë e di rrugën e tij rreth universit pornografik të mbuluar me qime dhe fantazi. Atij i pëlqen të krijojë lojëra dhe histori emocionuese, të këqija dhe interesante për t'u luajtur. Ai është një ekip me një njeri, një krijues i pavarur që ndan punën e tij falas me tifozët e tij. Ju mund të hyni në këtë faqe falas dhe të shijoni të gjitha krijimet e tij. Ai gjithashtu ndërtoi një komunitet lojtarësh të këqij rreth blogut të tij dhe ai madje ka një server Discord ku mund të bisedoni me atë komunitet. Le të flasim më shumë për punën e këtij djali në rishikimin vijues.

Lojërat E Feno OXO

Djaloshi që qëndron pas kësaj faqeje ka arritur të krijojë katër ndeshje më vete. Dhe lojërat janë të mëdha. Ato janë të ngjashme me romanet e ilustruara, por pak më interesante. Çdo lojë e koleksionit të tij do t'ju çojë nëpër një aventurë të çmendur në universet e trillimeve ku gjithçka është e mundur dhe ku fantazitë tuaja me gëzof do të bëhen realitet. Ka kaq shumë histori në çdo lojë. E gjithë historia dhe dialogu është i bazuar në tekst, por mënyra se si ai e organizoi veprimin i bën ata kaq emocionues. Nëse keni luajtur Ndonjëherë Dungeons & Dragons, ju do t'i doni absolutisht këto lojëra pornografike. Lojërat që ai nxori deri më tani quhen Rënia E Edenit, Korrupsioni I Kampionëve I DHE II dhe Gjyqet në Hapësirën e Njollosur. Të gjitha lojërat mund të luhen direkt në shfletuesin tuaj, tre të fundit gjithashtu mund të shijohen në celular dhe mund t'i shkarkoni të gjitha falas. Ai vazhdon të punojë mbi to dhe ai pranon të gjitha reagimet që mund të jepni. Ju mund të lini reagimet tuaja në seksionet e komenteve, në serverin Discord dhe madje edhe në forumin e lojës.

Fanfiction Në FenoOXO

Përveç krijimit të një platforme ku të pasionuarit e erotikës me gëzof dhe fantazi mund të mblidhen së bashku dhe të flasin për dëshirat e tyre, ky blog po u jep gjithashtu mundësinë krijuesve të publikojnë trillimet e tyre me komunitetin. Ju do të gjeni faqen e trillimeve në faqen ku njerëzit ngarkojnë krijimet e tyre që të gjithë të lexojnë. Ka qindra skena, tregime dhe romane, të shkruara nga tifozë si ju dhe unë. Ju mund të shkoni atje dhe të lexoni të gjithë atë arkiv erotika, i cili kthehet në 2015 dhe gjithashtu mund të shkruani tuajin dhe ta botoni në sit që të tjerët ta shijojnë. Dhe nëse ju pëlqen ky projekt, gjithmonë mund të mbështesni krijuesin e blogut Në Patreon. Gjithashtu, blogu madje ka një dyqan, ku mund të blini një tregti të nxehtë me personazhet nga lojërat që do të luani këtu. Shtë një projekt pasioni dhe është i mrekullueshëm kur bëhet fjalë për faqet e internetit të lojrave për të rritur. Do të ketë shumë më tepër frikë që vijnë në këtë blog, kështu që mbani një sy në të dhe shijoni gjithçka që del!

Review Pros

  • Lojëra Me Histori Masive
  • Bonus Histori Erotika
  • Komuniteti I Madh Aktiv

Rishikimi Cons

  • Jo Të Gjitha Lojërat Në dispozicion në iOS

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me FenOXO

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito FenOXO