DickDolls

trannystimulation.com

DickDolls-Tuaj Shemale Porno Lojë

DickDolls është loja pornografike hardcore që do t'ju bëjë të dashuroheni me personazhet trans. Loja vjen me disa nga babes nxehta që ju keni parë në lojëra pornografike, por të gjithë ata kanë dicks masive. Dhe përveç dicks, ata gjithashtu kanë pussies. Shtë një mënyrë e thjeshtë përmes së cilës zhvilluesit e lojës kanë rritur lidhjet që mund të vazhdojnë në lojë. Dhe rezultati është mjaft mbresëlënës. Nga pikëpamja e grafikës dhe lojës, DickDolls është një lojë që bën përshtypje. Mund ta shijoni tani në kompjuter ose pajisje të lëvizshme. Por lexoni më shumë rreth tij në paragrafët e mëposhtëm.

DickDolls Kink Veprim

Të gjitha veprimet në këtë lojë është shemale në shemale. Njëra nga vajzat është dominuese dhe tjetra është e nënshtruar. Dhe veprimi është po aq i keq sa në pjesën tjetër të lojërave atje. Ka pidhi dhe gomar ndyrë në të gjitha pozicionet, me shtimin se vajzat që janë duke marrë atë gjithashtu kanë një karin që ata goditje, ndërsa ata të merrni fucked. Duke folur për stroking, loja gjithashtu vjen me disa skena solo, në të cilat chicks janë masturbating. Ja ku hyn bukuria e personazheve si me karin ashtu edhe me pidhin. Skenat masturbim janë përshkruar shemales jerking off, ndërsa në të njëjtën kohë prekje veten e tyre. Kjo është një pamje e bukur dhe kur ata kanë një orgazmë, ata të dy sperma si shiringë në të njëjtën kohë. Jo vetëm kaq, por në një skenë, një zogth me një kar ekstra të gjatë është gjithashtu gjiri karin e saj dhe ajo cums në gojën e saj. Ajo cums aq shumë sa që sperma shpërthen nga hunda e saj. Nuk ka kufizime ngërç në këtë lojë. Çdo gjë është e lejuar. Ju do të shijoni veprimin si nga pamja e personit të tretë ashtu edhe nga POV që do t'ju vendosë në mes të historisë.

Karaktere dhe Grafikë

Personazhet e kësaj loje duken mjaft realiste. Ata kanë lëkurë të ëmbël dhe forma të vullnetshme. Tits e tyre janë të mëdha dhe bouncy, gomarët e tyre janë të rrumbullakëta dhe të shijshme, dhe pa marrë parasysh nëse ju jeni homoseksual apo i drejtë, ju do të duan mënyrën cocks tyre janë projektuar. Të gjitha cocks janë të mëdha dhe veiny dhe ajo që unë dua në lidhje me lojë është fakti se të gjitha cocks janë të ndryshme. Nuk ka një karin në të gjitha personazhet. Për më tepër, disa personazhe vijnë me veçori shtesë. Disa kanë veshur çorape dhe taka të larta, disa kanë veshur të brendshme rrjetë, dhe të tjerët kanë piercing dhe tatuazhe. Dhe grafika e bën gjithçka të duket kaq e vërtetë. Lëvizjet janë të sakta nga pikëpamja anatomike, kështu që nuk do të shihni disa pozicione anormale të trupit ose lëvizje të çuditshme. Unë e dua mënyrën se si ata luajtën me fizikën e lojrave për të krijuar cumshots që duken kaq të mëdha. Ka një shumë të luajnë sperma në këtë lojë, dhe ju do të duan se si ajo do të pikoj nga gojët dhe fytyrat e këtyre babes sexy. Get gati për të shijuar lojrave egër shemale në DickDolls.

Review Pros

  • Shemale Porno Fantazitë
  • Veprim Seksual Agresiv
  • Grafikë Superiore

Rishikimi Cons

  • Nuk Ka Mundësi Personalizimi

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me DickDolls

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito DickDolls