Bdsm Porno Lojra

bdsmstimulation.com

Bdsm Porno Games-Nënshtrojini Skllevërit Tuaj

Kur ndjeni dëshirën për të qenë agresiv, por nuk keni një skllav më vete dhe shikimi i pornografisë BDSM nuk po e bën më për ju, keni nevojë për diçka më interaktive. Dhe kjo kënaqësi interaktive vjen nga një sit si Lojërat Pornografike BDSM, ku do të gjeni një koleksion të lojërave seksuale të egra në të cilat do të merrni rolin e një mjeshtri, dhe nganjëherë një dashnore, e cila merr për të bërë të gjitha llojet e gjërave agresive dhe të dhimbshme për disa skllevër të pafuqishëm që nuk mund të bëjnë asgjë tjetër përveç bërtitjes dhe lypjes për mëshirë. Lojërat Pornografike BDSM po vijnë me disa nga veprimet më të egra pornografike që do të gjeni në internet. Lojërat janë aq agresive që disa lojtarë do të bujë lë. Vendos një tifoz i vërtetë i zhanrit BDSM do të gëzojë të gjithë këtë veprim. Nëse jeni një lojtar i tillë, gjithçka që ju nevojitet është lidhja në internet për të shijuar këto lojëra. Le të hedhim një vështrim se çfarë po sjell faqja.

Gameplay E Egër NË Lojërat Pornografike BDSM

Bdsm Porn Games vjen me një përzgjedhje të lojrave që janë të gatshëm për të kënaqur çdo tifoz hardcore porn. Unë do ta ndaja koleksionin në dy kategori. E para është duke shfaqur lojëra në të cilat do të luani si mjeshtër dhe e dyta ju ka luajtur nga perspektiva e një dominatrix. Nuk është një lojë në të cilën ju do të luajnë skena si një mjeshtër dhe një mësuese, por nuk ka lojëra në të cilën ju merrni të jetë skllav. Sa i përket gjërave që do të bëni në lojë, ngërçi më i zakonshëm është loja me ndikim. Ndikimi play do të thotë që ju do të merrni për të ndëshkuar këto babes me shuplaka, i fuqishëm dhe fshikullim. Gjëra të tjera që ju merrni për të bërë në lojëra përfshijnë insertions lodër seksi, disa orgasms detyruar torturës dhe në një lojë ju do të merrni për të shijuar disa veprim fisting. Ka disa lojëra që vijnë me opsione seksi anal. Në të gjitha lojërat skllevërit do të lidhen, ose në shtrat ose në kontraksione të çmendura BDSM që duken shumë si pajisje torture. Shumica e veprimeve zhvillohen në birucat e seksit. Ka edhe disa lojëra me temë, duke përfshirë një në të cilën skllavi i seksit është një nuse, dhe një lojë në të cilën skllavi janë kukudhët.

Mjeshtra, Dashnore dhe Skllevër

Në shumicën e rasteve, mjeshtrat dhe zonjat kanë veshur veshje BDSM. Kjo do të thotë çizme lëkure dhe të brendshme latex për vajzat, dhe për burrat, zakonisht është një lloj uniformash ushtrie që do t'ju kujtojnë oficerët gjermanë nga Lufta e Dytë Botërore. Vajzat skllave janë shumicën e kohës plotësisht të zhveshura, dhe në disa lojëra kanë veshur veshje që do t'i bëjnë ato të duken të pafajshme. Unë përmenda lojën në të cilën skllavi është i veshur si nuse, por ju gjithashtu do të merrni vajza të veshura me uniforma nxënësish ose me të brendshme të rregullta seksi, me çorape dhe brekë seksi. Të gjitha lojërat në këtë koleksion janë ndërtuar duke PËRDORUR HTML5, që do të thotë se grafika e personazheve është mjaft realiste. Në shumicën e rasteve, ne po flasim për babes me trupat vixen, me tits të mëdha dhe gomarë të bukur të rrumbullakët, me hips të gjerë dhe silueta në formë hourglass. Cilësimet në të cilat zhvillohet i gjithë veprimi është ME temë BDSM, që do të thotë se në shumicën e rasteve ju do t'i ndëshkoni këto vajza në biruca, por ka disa skena në të cilat dënimi zhvillohet në dhomat e gjumit.

Të Gjitha Lojrat Janë Luajtur Online

Të gjitha lojërat në koleksionin E Lojërave Pornografike BDSM janë të bazuara në shfletues, që do të thotë se nuk do të keni nevojë të shkarkoni asgjë për t'i luajtur ato. E vetmja gjë që ju nevojitet është një lidhje interneti. Vendi në të cilin koleksioni është vënë në dispozicionin tuaj është shumë i drejtë përpara. Ajo përmban një ndërfaqe të përdoruesit të dizajnit të mirë, me disa opsione të klasifikimit që do t'ju ndihmojnë të kaloni nëpër koleksion. Ka butona vlerësimi në vend dhe madje edhe seksione komentesh. Ju nuk do të keni nevojë për një llogari për të komentuar lojërat. Faqja mund të arrihet si nga kompjuteri ashtu edhe nga pajisjet mobile. Në rastin e disa prej lojërave më të mëdha, do të duhet të prisni një minutë apo më shumë që e gjithë gjëja të ngarkohet, por pasi të jetë ngarkuar, do të keni një përvojë të pandërprerë të lojës. Duke folur për përvojën e pandërprerë të lojës, megjithëse faqja ka disa banderola këtu dhe atje, nuk do të ketë reklama në lojë për t'u ngatërruar me kënaqësinë tuaj.

Review Pros

  • Brutal Robëria Gameplay
  • Të Gjitha Lojërat HTML5
  • Mund Të Postoni Komente Pa Llogari

Rishikimi Cons

  • Asnjë Lojë E Perspektivës Së Skllevërve

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me BdsmPornoLojra

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito BdsmPornoLojra