BangerLands 3

BangerLands3

BangerLands 3-The BorderLands XXX Parodi

BangerLands 3 është një nga paroditë më të ëmbla të lojërave pornografike të momentit. Siç thotë titulli, ai u krijua si një mashtrim xxx për Lojën e famshme BorderLands 3 dhe përmban kaq shumë nga personazhet që njihni dhe doni nga loja origjinale. Historia është ndryshuar pak në mënyrë që disa nga kinks egra që janë paraqitur në gameplay do të përshtaten në më të mirë, dhe ata edhe reinvented disa nga personazhet. Unë nuk do të dhuroj historinë, sepse unë e urrej dhënien spoilers, por unë do t'ju tregoj pak për skenat e seksit dhe grafika në këtë Shqyrtim Të Ardhshëm BangerLands 3 poshtë.

Skenat E Mrekullueshme Të Seksit Në BangerLands 3

BangerLands 3 me të vërtetë shkoi në qytet me skenat e seksit në lojë. Ka shumë takime seksuale të luajtshme në histori, dhe disa prej tyre janë plotësisht të çmendura. Skena ime e preferuar është gang bang one në të cilën një vajzë është përdorur dhe degraduar nga të gjithë të huajt dhe njerëzit në një bar pikiatë hapësirë. Ju mund të ndjeni brutalitetin e kësaj bande poshtëruese dhe kjo është arsyeja pse ju do ta doni atë aq shumë. Gjithashtu, ekziston një treshe incesti në të cilën binjakët Calypso nga historia origjinale do të ndajnë karin tuaj në mënyra që do t'i gjeni qesharake joshëse. Dhe krijuesit E BangerLands 3 gjithashtu kanë marrë lirinë për të bërë një karakter trans. Ata vënë një karin në një nga vajzat në lojë origjinale dhe ata i dhanë asaj aq shumë skena të mrekullueshme në të cilën ajo fucks fytyrat, pussies dhe gomarët e personazheve të tjerë në histori. Është e sigurt një shfaqje që nuk doni ta humbisni. Ka kaq shumë kinks të tjera në pjesën tjetër të skenave të seksit, duke përfshirë facials, tittyfucking, madje edhe këmbët luajnë dhe një bandë lezbike zhurmë që vjen me squirting, ass adhurimin dhe fytyrën ulur. Ka edhe seks robot në këtë lojë.

Grafika E BangerLands3

BangerLands3 është një nga paroditë më të mira të lojërave pornografike të momentit, në kuptimin që rikrijon saktësisht grafikën dhe mjedisin e lojës origjinale. Ata mbajtën të njëjtin aspekt të librit komik të personazheve dhe ata u përpoqën të përfshinin të gjitha detajet e origjinalit në këtë parodi. Vajzat kanë të njëjtat tatuazhe në të njëjtat vende dhe kur zhvishen duken saktësisht se si i keni imagjinuar gjithmonë. Ka disa modifikime për t'iu përshtatur zhanrit xxx të parodisë, të tilla si karin në vogëlushen trans, ose gjinjtë dhe gomarët të cilat ishin pak të zgjeruara. Unë gjithashtu dua që zhvilluesit të vënë shumë punë në sfondet dhe mediumet në të cilat zhvillohet veprimi. Anije kozmike, bare pikiatë, dhe të gjitha vendet e tjera ku ju do të merrni për të qij të gjitha këto babes janë aq të detajuara që ju do të ndjehen si duke luajtur lojë të vërtetë. Dhe e gjithë kjo mrekulli vjen direkt në shfletuesin tuaj, pa shkarkim dhe pa llogari të nevojshme. Thjesht futuni në lidhje dhe filloni të luani menjëherë.

Review Pros

  • Përmban Një Karakter Trans
  • Skena Gangbang
  • Linja Interesante E Komplotit

Rishikimi Cons

  • Lojë Mungojnë Voiceovers Karakter

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me BangerLands3

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito BangerLands3