DickDolls

trannystimulation.com

Секси Женска Облека

Дикдоллс е хардкор порно игра која ќе ве натера да се заљубите во транс ликовите. Играта доаѓа со некои од најжешките девојки што сте ги виделе во порно игри, но сите од нив имаат огромни курови. И покрај куровите, тие имаат и пички. Тоа е едноставен начин преку кој програмерите на играта се зголеми на свиоци кои би можеле да одат во играта. И резултатот е доста импресивен. Од гледна точка на двете графика и игра, Дикдоллс е игра која импресионира. Можете да уживате во него и на компјутер или на мобилен уред. Повеќе за тоа прочитајте во следните параграфи.

Курдоллс Грч Акција

Сите акција во оваа игра е шемале на шемале. Едното од девојчињата е доминантно, а другото потчинето. И акцијата е иста како и во остатокот од игри таму. Има пички и дупиња на сите позиции, со тоа што девојките кои го земаат исто така имаат и кур кој го удираат додека го ебат. Зборувајќи за галење, играта, исто така, доаѓа со некои соло сцени, во кои девојките мастурбираат. Тука доаѓа убавината на ликовите со кур и пичка. Сцените од мастурбацијата ги прикажуваат шемалите како си го дркаат додека во исто време самите се покажуваат со прст. Тоа е убав поглед и кога тие имаат оргазам, и двајцата се свршуваат како млаз во исто време. Не само тоа, но во една сцена, една девојка со екстра долг кур, исто така, си го пуши курот и се лизга во устата. Таа цути толку многу што спермата исплива од нејзиниот нос. Во оваа игра не постојат граници. Се друго е дозволено. Ќе уживате во акцијата и од трето лице и од ПОВ што ќе ве стави во средината на приказната.

Ликови И Графика

Ликовите во оваа игра се прилично реални. Тие имаат сјајна кожа и сензуални форми. Цицките им се големи и скокотливи, нивните задници се округли и вкусни, и без разлика дали сте геј или стрејт, ќе ви се допадне начинот на кој се дизајнирани нивните курови. Сите петли се големи и извиткани и она што го сакам кај играта е фактот дека сите петли се различни. Нема еден кур на сите ликови. Згора на тоа, некои карактери доаѓаат со дополнителни карактеристики. Некои носат чорапи и високи потпетици, некои носат рибја долна облека, а други имаат пирсинг и тетоважи. И графиката прави се да изгледа толку реално. Движењата се точни од анатомски аспект, така што нема да видите некои абнормални позиции на телото или чудни движења. Ми се допаѓа начинот на кој тие играа со гејмерски физика за да создадат кумови кои изгледаат толку одлично. Има многу сперма игра во оваа игра, и ќе љубов како тоа ќе капе од устата и лицата на овие секси младенците. Подгответе се да уживате во дивата шемале игра на Курови.

Преглед На Добрите

  • Секси Женска Облека
  • Агресивна Сексуална Акција
  • Супериорна Графика

Преглед Лошите Страни

  • Нема Опции За Прилагодување

Повеќе Страници Слични На DickDolls

Приказ На Повеќе Игри
Посета DickDolls