Луди Лажни Такси

CrazyFakeTaxi

Луди Лажни Такси – нов пристап кон игри

Ако сте гејмер и секс љубовник, ова е вест што се чека за. Ја знаете лудата игра со таксистот каде што добивате мисии и награди за возење на клиентите од една точка до друга. Сега имаш шанса да глумиш Ново Лудо Лажно Такси. Оваа игра е брилијантна, комбинирајќи го такси искуството со порно лажното такси искуство. Тука, можете да ја доживеете фантазијата што ја имаат многу играчи, со целосна екстензии. Подобрете ги вашите возачки вештини, заработете пари додека сте во тоа и ебете некои лековерни прекрасни кучки. Целата забава што можеш да ја имаш со неуморните патници те чека.

Реал гејминг и секс

Луд Лажни Такси игра не е само безумна секс игра. Вие навистина може да се вози автомобили, исто како во возење игра. Од самиот почеток можете да го изберете вашиот возач, помеѓу три различни опции. ПРВО Е ЏТ, кул, висок кавкаски тип, што ти дава +12% подобро возење. Втората Е секако убавата Скарлет. Скарлет е прекрасна русокоса девојка која ќе ви помогне да добиете +15% подобри совети за време на вашите цени. Трето, Дешон, црн афроамерикански реге обетка кој е +15% побрз возач. Откако ќе го изберете вашиот омилен возач, од вас се бара да го изберете автомобилот што сакате да го возите и да го дупите. Исто така, достапни се три опции: ЊУЈОРШКО такси, Лондонско Такси и Старо Такси За Проверка, сите имаат различни статистики како брзина, забрзување и возење. Можете исто така да ги наместите вашите автомобили малку, како додавање на повеќе ракување, суспензии, па дури и азотен оксид. Откако ќе го изберете возачот и ебаниот мобилен телефон, ќе го изберете вашиот патник. Амбер е 21-годишна девојка која е во повеќе оргии отколку порно ѕвезда. Тој обожава Секс на Плажа. Коко е 26-годишна прекрасна црвенокоса, и е девојка на татко кој се грижи за неа. Таа, исто така, е слатко бебе и сонува да стане сопруга трофеј. И последно, но не и најмалку важно, Тука Е Сакура, 24-годишна сјајна и цврста русокоса, за која се вели дека е "господар" во локален мотел. Таа исто така била неротка. Значи, таму го имате, стартувањето е направено и вие сте подготвени да влезете во највозбудливото искуство и навистина да ја живеете Лудата Лажна Такси фантазија.

Слатка и неверојатна графика

Графика на играта се добри, игри стил, наменета за забава. Игри искуство е совршен во секој поглед, звуците на мотори и ороспија звучи многу реално. Лудиот Лажен Такси дефинитивно ќе ве натера да играте се повеќе и повеќе и да ве исклучите постојано. Оваа игра е бесплатно, па сите што треба да направите е да кликнете неколку пати и да почне да игра директно во вашиот прелистувач. Платформата е направена за да можете да уживате во искуството на кој било персонален компјутер или мобилен уред. Покрај тоа, не како другите игри, вие не треба да преземете и инсталирате ништо. Исто така регистрација не е потребна. Не ја пропуштајте оваа шанса да ги ебете вашите неочекувано жешки клиенти и да им ги земете парите на крајот.

Преглед На Добрите

  • Повеќекратни Сценарија На Знаци
  • Секс Со Помлади
  • Може Да Се Вози Во Игра

Преглед Лошите Страни

  • Не Може Да Се Игра На

Повеќе Страници Слични На ЛудиЛажниТакси

Приказ На Повеќе Игри
Посета ЛудиЛажниТакси