BangerLands 3

BangerLands3

Бангерландс 3-Пограничнилендс Ххх Пародија

Бангерландс 3 е една од најслатките порно игри пародии на моментот. Како што вели насловот, тоа беше создаден како ххх измислица за познатата игра Граничлендс 3 и има толку многу од ликовите што знаете и љубов од оригиналната игра. Приказната е малку изменета, така што некои од диви свиоци кои се претставени во игра ќе се вклопат во подобро, а тие дури и повторно измислија некои од ликовите. Јас нема да ја дадам приказната, бидејќи мразам да давам спојлери, но ќе ви кажам малку за секс сцените и графиките во овој следен Преглед На Бангерландс 3 подолу.

Страшни Секс Сцени Во Бангерландс 3

Бангерлендс 3 навистина отиде во градот со секс сцени во играта. Постојат многу секс средби во приказната, а некои од нив се сосема луди. Мојата омилена сцена е гангстерскиот бенг, каде што една девојка се користи и деградира од страна на сите вонземјани и луѓе во еден бар се нурка во вселената. Можете да ја почувствувате бруталноста на оваа понижувачка банда и затоа ќе ја сакате толку многу. Исто така, постои инцест тројка во која Калипсо близнаците од оригиналната приказна ќе го споделат вашиот кур на начин на кој ќе најдете смешно заводливо. И креаторите на Бангерландс 3, исто така, си ја зедоа слободата да направат транс-лик. Ставиле петел на една од девојките во оригиналната игра и и дале толку страшни сцени во кои таа ги ебе лицата, пичките и газовите на другите ликови во приказната. Тоа е сигурно шоу што не сакате да го пропуштите. Има толку многу други срања во остатокот од секс сцените, вклучувајќи третмани во лице, дркање на цицки, дури и играње на нозе и лезбејски гангстерски тресок кој доаѓа со пргање, обожавање на газови и седење на лице. Има дури и робот секс во оваа игра.

Графика На Бангерланди3

Бангерландс 3 е една од најдобрите пародии на порно играта на моментот, во смисла дека ја пресоздава токму графиката и околината на оригиналната игра. Тие го задржаа истиот аспект од стрипот на ликовите и се обидоа да ги вклучат сите детали од оригиналот во оваа пародија. Девојките ги имаат истите тетоважи на истите места и кога ќе се соблечат изгледаат токму онака како што секогаш сте ги замислувале. Постојат некои модификации за да одговараат на ххх жанрот на пародијата, како што е петелот на транс бувот, или градите и газовите кои беа малку подобрени. Исто така, ми се допаѓа што програмерите ставаат многу работа во позадина и медиумите во кои се одвива акцијата. Вселенски бродови, нуркачки барови, и сите други места каде што ќе добиете да се ебат сите овие младенците се толку детални што ќе се чувствувате како да играте вистинска игра. И сето ова чудо доаѓа директно во вашиот прелистувач, без преземање и без потребна сметка. Само се добие на линкот и да почне да игра веднаш.

Преглед На Добрите

  • Карактеристики На Транс Знак
  • Гангбанг Сцени
  • Интересна Парцела Линија

Преглед Лошите Страни

  • Игра Недостасува Карактер Гласови

Повеќе Страници Слични На BangerLands3

Приказ На Повеќе Игри
Посета BangerLands3